Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik barátom meztelenül...

Bbu kérdése:

Egyik barátom meztelenül vállal házkörüli munkát idősebb hölgyeknél. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 10:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbb embert ez negatívan érintené. Persze, viccesen állunk hozzá itt. De én személy szerint feszélyezve érezném magam, ha mondjuk a festő tök meztelenül nyomná az ipart. Egy részről azért kissé civilizálatlan (ha lehet így mondani), másrészről meg megkérdőjelezném az illető szakmai alkalmasságát és hogy mennyire tud komolyan állni a munkájához. Mondjuk a meztelen festő is festhet szépen, és értheti a dolgát. De én nem örülnék neki.
2022. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve talán ha nő.
2022. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 mooti ***** válasza:
0%

Sziasztok

Én is festettem már másoknál meztelenül. Nyár volt és úgy tudtam, hogy csak este jönnek haza. Így ledobtam minden ruhámat. Persze idő előtt haza jöttek. Én azonnal szóltam, hogy felveszek valamit. Ők viszont azt mondták, hogy nem zavarja őket, nyugottan maradjak csak így. Szoktak nudista strandra járni és néha hétvégenként mikor nem mennek sehova ők se vesznek fel ruhát.

Persze ha valahova leül az ember, akkor valamilyen textilt letesz maga alá.

Azóta többször is dolgoztam már meztelenül. Nem csak festettem, hanem barkácsoltam bennt is meg kinnt is. Persze előtte mindig megkérdeztem, hogy zavarná őket ha textil mentesen dolgozom.

Otthon, kertemben mindig így teszek-veszek ha az idő engedi.

Szumma szummárum, én is vállalok meztelen munkát Nyugat-Magyarországon meg Ausztriában. A gázhoz nem nyúlok, de minden más nem gond.

2022. febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen normális. Otthon elég sokszor vagyok meztelen, így szoktam tenni, venni. Szívesen vállalok így munkát hölgyeknél. A közelgő nőnap alkalmából teljesen ingyen.
2022. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne lenne normális?

Hölgyeknél én is szívesen vállalnék így munkát. Tapasztalatom van, munkaruhám nincs.

2022. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ebben a nyirkos hidegben eléggé veszélyes, hogy megfázik.
2022. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%
Én is meztelenül vasaltam egész adddig, amíg egyszer sikerült megégetni a fitymámat, azóta mindig felveszek valamit az ingvasaláshoz alulra
2022. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Nakedguy válasza:
100%
Norbi vagyok. Én szívesen kertészkednék, takarítanék meztelenül. Naturista pasi vagyok és teljesen szemérmetlen.
márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Nakedguy válasza:
Én bárhol/ bárkinél szívesen takarítanék- kertészkednék meztelenül. 43 éves meleg pasi vagyok.
ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Valaki hívja már el NakedGuy-t dolgozni. Akár ingyen is megy szerintem, csak meztelen lehessen végre!
ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!