Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy a kijárási tilalom megszűnése automatikusan azt is jelenti, hogy 10 után büntetlenül lehet házibulit tartani?

Figyelt kérdés
Harmadik hete zsinórban, hogy egy társasházban rendőrt kellett fél 11-kor hívnom, hogy zenét hallok valamelyik lakásból, jövő héten a közös képviselővel is beszélnem kell, hogy esetleg nem lehetne-e ezeket a bulizós csapatokat kilakoltatni innen. Szörnyű, mennyire nem törődnek az emberek egymással.
2021. jún. 11. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk te biztos az a fajta ember voltál a vírus előtt is aki rendőrt hív a fiatalokra ha az egyik egy hangosabbat tüsszent..
2021. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet, az a kérdés mégcsak fel sem merüljön, hogy én hibás lennék-e akármiben is vagy sem.

Jogom van egy csendes környezetben élni, a vírus előtt, közben és utána is hívtam a rendőröket zaj miatt, de ezúttal szeretném, ha egy kicsit súlyosabb büntetést kapna akárki is a környéken házi bulit tart (kilakoltatás, börtön).

2021. jún. 11. 23:22
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

De egy szar életű ember vagy hallod😅

Attól hogy neked nincsenek barátaid, mást még nem kell hajléktalanná tenni.

2021. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Arcátlan senkivel nem vitatkozom, ellenben jövő hét csütörtökön a közös képviselő fogadóórájában kezdeményezni fogom, hogy súlyosabb szankcionálások legyenek azokra, akik 10 után zavarják a normális, értelmes, nem agyhalott emberek nyugalmát. Akárkit ki lehet lakoltatni, és nekem semmiből nem áll folyton rendőrt hívni, pláne ha a büntetési tétel halmozódik.
2021. jún. 11. 23:27
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Aztán majd nem tudod, miért kell napi szinten zárat cserélned, vagy újrafényeztetni a kocsid. De nem fogsz te semmit kezdeményezni sehol. Az ilyen feljelentgető férgek mindig névtelenül ügyködnek, mert beszariak.
2021. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Te nagyon nem vagy tisztában az élettel. Hogy lehetne már bárkit kirakni a saját lakásából?
2021. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A környék megfelelően be van kamerázva és a zárcsere miatt sem kell aggódnom, az első lökés/ütődés után menne a feljelentés.

A férgezést pedig tartsd meg magadnak, mert undorító a stílusod.

Ki lehet tenni, amennyiben rendszeresen megszegi a házirendet. Utánanézek majd a jogi háttérnek is, ez egy társasáház, nem egy szórakozóhely.

2021. jún. 11. 23:39
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Hallod nagy élmény lehet egy levegőt szívni veled...

Olyan karót nyelt fa p**a lehetsz, hogy olyat ritkán látni. Szerez magadnak életet a helyett, hogy másokét keseríted.

2021. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ezentúl csak olyanok válaszoljanak, akik nem az értelmes réteget próbálják kritizálni.

Jelenleg az én életem van megkeserítve azzal, hogy este 10 és 6 között zenét hallok, de a sokadszori rendőrségi feljelentés ezen változtatni fog. Engem az sem zavarna különösebben, ha az egész társasház az ellenségének tartana, ez egy lakóövezet, nem barátkozunk, ahogy pl egy munkahely sem erre való. Nem tűröm, hogy túlzott liberális felfogású ittas, részeges korcs kamaszok tönkretegyék a pihenési időszakom.

2021. jún. 11. 23:45
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Más is azzal a hanggal olvassa magában a kérdezőt, amit Radics Peti használ a nyugdíjas fideszeseknel? :DD


Egyébként ön (az írása alapján 60as lehet, legalább is remélem) nem volt fiatal? Lehetne egy kicsit toleransabb ahogy korábban mondta szörnyű hogy mennyire nem törődnek egymással az emberek..

2021. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!