Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy a kijárási tilalom megszűnése automatikusan azt is jelenti, hogy 10 után büntetlenül lehet házibulit tartani?

Figyelt kérdés
Harmadik hete zsinórban, hogy egy társasházban rendőrt kellett fél 11-kor hívnom, hogy zenét hallok valamelyik lakásból, jövő héten a közös képviselővel is beszélnem kell, hogy esetleg nem lehetne-e ezeket a bulizós csapatokat kilakoltatni innen. Szörnyű, mennyire nem törődnek az emberek egymással.
2021. jún. 11. 23:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Kamu. A lakóközösségi spicli sosem járkál a gyakorira hisztizni, hanem csak feljelentget, miután széles mosollyal rád köszönt.

De majdnem biztos, hogy csak azért dühöngsz itt, mert valahol buli van a közelben, de nem mered hívni a yardot még névtelenül sem. Behergelted magad azt' nem tudsz aludni, szóval elkezdtél fantáziálni.

Kapj be egy imovane-t és hajcsi.

2021. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Csak 3. alkalomra van pénzbírság. Első kettő csak figyelmeztetés. Úgyhogy hívjátok őket mindig. Csak kipontozódnak...
2021. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#10

Eddig nem úgy olvastam, de igazad van, úgy sokkal viccesebb :D

2021. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem teljesen érthető a kérdező álláspontja (pedig én fiatal vagyok), az alvásnál nincs fontosabb. Én már amiatt nem tudok elaludni, ha tudom, hogy korábban kell kelnem és így nem fogom kialudni magam... Ördögi kör. Az alvás minden éljel egy ajándék, és kockáztatja mások egészségét, aki rendszeresen nem hagyja a másikat.

A bulin a hangos zene úgyis rossz az ott táncolók fülének, szóval lehalkíthatnák.

Neked viszont kérdező, ajánlom, hogy használj füldugót, ha zavar a zaj.


Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem ez amolyan lázadás, megmutatják országnak világnak, hogy ők be voltak zárva ezidáig és annyira kibírhatatlan volt, hogy most muszáj bepótolniuk több héten keresztül.

2021. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Be kell pótolni a dolgokat.
2021. jún. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#10 Én mindig úgy szoktam az ilyen kérdéseket :DD
2021. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miért hiszitek, hogy öreg, én egész életemben utáltam a bulizós embereket, akiktól nem lehet nyugiban lenni.
2021. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Normális, értelmes, nem agyhalott emberek egyébként a problémát úgy szokták megoldani, hogy becsengetnek a zajongó társasághoz, és megkérik őket, hogy legyenek csendben. Csak akkor hívják a rendőröket, ha ez nem működik.
2021. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Normális, értelmes, nem agyhalott embereknek nem kell szólni, mert aki ilyen, az magától is rájön.
2021. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Milyen sz... ember vagy te... Költözz tanyára, ha ennyire zavar minden zaj.
2021. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!