Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy homofób?

Miért vagy homofób?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
86%
10es. Na igen, nem mindegy szerintem se hogy gyülölködésre vagy ún elfogadásra, így ha ő is más ne legyen tőle lelki roncs. Magam részéről nem tudom hogy akarok-e gyereket megvallva őszintén, de ha egyszer lesz akkor szerintem hagyom hogy a szexualitása magától alakuljon és nem lecseszéssel "nevelni". Lehet ez csak az én naívitásom hogy lehet igy is.
2021. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
75%

Ketté osztanám:

Amíg fiatal voltam, addig többször zaklattak. Például egy lehúzta a sliccemet és benyult, simogatott a metrón. Én meg lapítottam mint a sz* a fűben nem mertem megszólalni. Hasonló (no ennyire durva nem) többször előfordult. Ezeket utálom, megvetem. Ezért például a Pridet is messzire kerülöm, de ha nekik kedvük van hozzá, csinálják.


Azt, hogy egyes cégek a felvételin plusz pontot adnak annak aki elpöttyinti, hogy meleg, azt megvetem.


Az, hogy kinek milyen nemű a társa az én számomra nem releváns.

2021. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
76%

A fóbia szót valóban helytelenül használják sokszor. Mert a legtöbb ember nem homofób. Valójában nagyon kevés homofób ember van. Az hogy valaki nem barátkozik melegekkel az még nem homofóbia.

És engedtessék már meg hogy legyen véleményem anélkül hogy megköveznének. Amíg nem bánok vele másokat addig ne hívjanak már homofóbnak.

2021. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok homofób, nem támogatom az lmbtq-t. Na, ilyenkor mi van? Tőlem mindenki azzal kefél akivel akar, de kuss legyen má
2021. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
67%
#14 A példakép szerint aki nincs velük az ellenük van.
2021. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
23%
Tudtommal a hívők homofóbok, mert ugye Isten fiút és lányt teremtett, azzal a célal,h nekik kell benépesíteni a Földet. Vagy idk h volt ezt az Ádám és Évás dolog.
2021. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
44%
16. Butaság. Az higy hiszel valamiben vagy az hogy van egy ellenkező véleményed az nem fóbia. Előttem jól elmondtak valaki hogy a fóbia az irracionális félelmet jelent. Pont. A vallásos emberek nem félnek a melegektől csak nem értenek egyet ezzel azzal. De nem félnek. Tehát ez nem lehet homofóbia.
2021. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
18%
Nem m1 hogy meleg ellenesség vagy homofóbia?
2021. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
36%
Miért vagy homofób fób? Én nem homofób vagyok hanem homofób fób fób.....
2021. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
81%
18. Nem mindegy. Két különböző dolog az ha egyszerűen nem értek egyet valamivel vagy gyűlöletet érzek.
2021. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!