Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy homofób?

Miért vagy homofób?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
0%
31-es, de bizony növeli az esélyét, mondhatnád, hogy a föld-lapos, de a tudomány azt sem fogadja el!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
67%
Nem növeli, maximum ha homoszexuálisnak született, nem fogja depresszióba, esetleg öngyilkosságba hajszolni magát a szégyentől. A szexuális orientáció nem tanulható.
2021. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
56%

33-as, de növeli, a genetikusok megállapították, hogy a genetika kis szerepet játszik a homoszexualitásban, a környezeti hatások, a nevelés a nyerők!

[link]

[link]

[link]


Tehát, a melegséget, NEM lehet genetikailag jellemezni!!!!!!!!!!!

2021. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
73%
ja, és ha kisgyermeket elvinnénk egy melegek által lekott szigetre, azok bizony melegek lennének!
2021. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
67%

31,

"Homoszexuális nem lesz ettől, max nem lesz olyan taj gyökér, hogy 200-as lesz a pulzusa más magánügye miatt."


Ha a magánügye másnak mi a f*szt keres a TV-ben? A reklámokban? A plakátokon,az alkalmazásokban,a játékokban ez a fogadj el minket téma? Minek akkor a felvonulás a figyelem felkeltés? Miért nyomnak tele mindent b*zi javaslatokkal mint ez a "tanítsuk elfogadásra a gyerekeinket" dolog? Miért kéne tananyagba rejteni,hogy VANNAK B*ZIK FOGADJÁTOK EL"?


Ha a magánügyed (mert igen az) akkor tartsd magadban,ne mutogasd.Más se.

Megyek én ki az utcára,azzal hogy mutogassam heteró vagyok? Rendezek felvonulást hogy de jó nekem hogy heteró vagyok? Nem.

Élem az életem úgy,hogy nem zavarok vele senkit,nem teszem a magán ügyeimet senki elé.

Mindenki más is.

Ti parádéztok és lázadoztok folyamatosan a normális,egészségesen élő emberekkel szemben.

2021. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
31%

#35


Minden második reklám tele van csókolózó hetero parokkal (pl. Raffaello), a zene számok jelentős része hetero kapcsolatok részletez, ahogy versek, regények, filmek, sorozatok, festmények stb. is. Az utcán kézen fogva sétáltok, egyesek kb gyomor vizsgálatot végeznek egymáson smárolas közben, volt olyan hogy két tini szinte kefélt a mellettem lévő padon a parkban és még sorolhatnám. Ne mond már nekem, hogy ne reklámoznátok magatokat, amikor minden arról szól, hogy a heterok mit csinálnak a hálószobában.


Ez egyébként nem baj, nem zavar, de ne várd el mástól, hogy láthatatlanná legyen, ha egyszer ti sem csak a hálószobában fogjátok meg egymás kezét és minden második sorozatban még szex jelenetek is vannak heterókkal. (pl. GOT)

2021. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
62%
#36 jaja, csak ha nem lennének heterók, akkor te semlehetnél most itt.... Mármint hogy ott ahol most vagy😅
2021. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
44%
#31 a föld egy lapos kör, ami ku®vagyorsan forog az egyik átmérője körül🤷‍♂️
2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
16%

#37


Ja ja, csak ez nem igazán releváns ez ügyben. Mellesleg rengeteg hetero pár sem vállal gyereket. 😅

2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
51%
Mellesleg a heterók szerpelhetnek a tvben mert az a normális a homoszexualitás meg nem! Ez ilyen egyszerű, ennyi erővel pedofilok is lehetnének a televízióban!
2021. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!