Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy homofób?

Miért vagy homofób?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
25%

#40


Felmérések a Föld lakosságának kb. 5-10%-át becsülik lmbt beállítottságúnak. Na most a vörös hajúak aránya 2%, a szőkéké is 2%, a kék szeműeké 8-10%, a zöld szeműeké 2%, a szürke szeműeké 1%, tehát jóval kevesebb vagy azonos az lmbtq emberekével. Ez alapján, akkor vörösek, szőkék, kék, zöld és szürke szeműek sem szerepelhetnének a médiában, hiszen ezek se "normálisak"


A pedofilok pedig egészen más kategóriába tartoznak, mivel ők nem egy nemhez, hanem egy korcsoporthoz vonzódnak valamint ártanak a közeledésükkel a gyereknek. Az lmbtq emberek esetében két felnőtt ember konszenzuson alapuló kapcsolatáról beszélünk, mely során senki sem sérül.

2021. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
59%

#36 hozzászólásával tudok egyetérteni

amúgy meg az utcán csókolózó heteró pár azért elfogadott, mert az a normális, nem értem, hogy ebben mit olyan nehéz megérteni, nő és férfi, zenékben is, a szerelem az nő és férfi között a normális és ez így is fog maradni, meg amúgy sem lenne túl jó ötlet klippet fogatni 2 homi "párról", undorító és kutyát sem érdekelné, kivéve titeket, és talán pár csajt

2021. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
34%
41-es, elég hülye vagy, nem a gyakoriság alapján dől el, hogy mi a normális és mi nem! A 42-es jól beszél!
2021. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
64%

Azért ne keverjük már a normális párok jeleneteit egy homoszexuális szarsággal könyörgöm..A gyereknek nem fogom külön elmagyarázni,hogy pistike és gyurika mit keres egymás szájában (jó esetben szájában..) :|

Nem is akarom.Ha homoszexualitással kapcsolatos dolgokat keresel ott az internet.De ne kelljen mindenhol olyasmit látni ami a többséget nem érdekel.

Már pedig rengetegen NEM vagyunk rátok kíváncsiak.


Te nem vagy kíváncsi a heterókra? Az senkit nem érdekel.Nem a normális embernek kell félre vonulnia vagy félre tennie valamit csak hogy neked/nektek jobb legyen.

2021. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van a 44-esnek!
2021. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
49%
Azert,mert egy pszichologiai-hormom,esetleg egyeb BETEGSEGBOL akarnak teljesen normalisat csinalni. Nem,sajnalom,NEM az. Kezeltessek magukat,de akar sikerul,akar nem,ne akarjak mar ratukmalni mindenkire IS,hogy marpedig ok normalisak. Mert nem az. Egy kerekesszekes/vak ember sem hiszi azt magarol,hogy o a vilag kozepe. Mas. Ez itt a fo dolog. Ettol fuggetlenul nem itelem el oket,de nekem ez a velemenyem. Nem kellene oket lenezni,ahogyan mas beteg embert sem. Elfogadni el kene. De nem orulni nekik. Amugy is magyon kivancsi lennek,hogy azok a heterok,akik most itt jajveszekelnek,meg teszik ki a szines zaszlos kepet,mit szolnanak,ha az osszes gyerekuk moho lenne,es 1 db unokajuk sem lenne tobbek kozott. ;) En mindenesetre nem orulnek neki. Azt nem tudom pontosan hogyan reagalnam le, de nem orulnek,az biztos.
2021. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
41%
Elnezest,homo*
2021. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
58%
Utolso vagyok. Es amitol meg ugy igazan szo szerint rosszul vagyom,az az,hogy homo parok magyarazzak,hogy inkabb nekik legyen gyerekuk,mint a heteroknak,akik verik/bantjak a gyereket. Aha. Mert bantani csak heterok bantanak. A homok igazi angyalkal. Hagyjuk mar. Nagyon helyes,hogy nem lehet gyermekuk. Somkal nagyobb esellyel lennenek ok is olyanok,mint a szulok. Hisz ok is abban a beteg kornyezetben nonek fel. Sajnos.
2021. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
50%

Mert undorító, hogy a rendelenességüket próbálják más torkán lenyomni. Ha valamit nem akarok elfogadni, akkor nem fogom elfogadni, és kész. Én se mondogatom senkinek, hogy "figyi haver, én amúgy hetero vagyok" és ha az illető azt mondja, hogy nem érdekli, akkor nem mondom azt, hogy "mekkora egy heterofób vagy!"


Az LMBTQ meg konkrétan arra akarja nevelni a gyerekeket, hogy legyenek homoszexuálisak. Undorító.


A másik, hogy egyre több filmben vannak meleg párok. Utálom nézni, ahogy két férfi csókolózik, teljesen elrontja az élményt.

2021. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
60%
A 49-es, fején találta a szöget!
2021. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!