Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a 75 éves...

Hogyan vehetném rá a 75 éves nagyapámat hogy felvegye a koronavírus oltást?

Figyelt kérdés

Szörnyen makacs.

Azt mondja hogy az ő szervezete úgyis legyőzi, nem fogja fel hogy ő már nagyon idős, vigyáznia kéne jobban. Ráadásul vannak krónikus betegségei is. Szerintetek regisztráljak neki titokban?



2021. jún. 15. 21:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%
Gyökér
2021. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#31

Mást nem tudsz csak vádaskodni és hazudni?

2021. jún. 18. 17:06
 33/36 anonim ***** válasza:
Itt te vagy az egyetlen, aki kamuzik
2021. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy hogy egy random idegen egy anonim oldalon mit ír?Lehet igazat ír vagy troll de teljesen mindegy mert a mi életünket semmilyen szinten nem befolyásolja hálisten.El tudom képzelni egyébként hogy ráerőszakolták a bácsira az "oltást".Szegény!Nagyon sajnálom ennyi a véleményem.
2021. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Agymosott vagy. Ez nem zavar téged? Vagy nem is tudsz róla?
2021. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy semmi baja ne legyen nagyapádnak. Egyik 90 éves ismerősöm teljesen makkegészséges volt, rábeszélték oltásra, utána covidban meghalt. Én emiatt is nem beszélnék rá senkit semmire, pedig nem vagyok oltásellenes. Szerintem felnőtt emberek döntsék el maguk, hogy minek vállalják a kockázatát: az oltásnak vagy a beoltatlanságnak.
2021. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!