Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veled is?

Előfordult már veled is?

Figyelt kérdés

Előfordult már veled,hogy magad sem tudtad megmondani mibajod van csak egyszerűen nyűgös voltál idegesített minden és nem akartál mást csak egyedül lenni?

Néha rám jön,ilyenkor kerülöm az embereket inkább elvonulok.

Nem vágyom a párom,család vagy barátok társaságára.Körbenézek a lakásban és rosszul vagyok.

Ilyenkor a legjobb ha egyedül vagyok a sötét szobában és elalszom,másnapra mindíg elmúlik.

Mi a bajom?Ezt minek nevezik?


2021. jún. 15. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Igen, voltam ilyen.

Szégyenlős vagy, idő múlásával elmúlik.

2021. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem szégyenlősség... Aki szégyenlős, az könnyen zavarba jön mások társaságában. A kérdező esetében erről szó sincs, ő csak néha magányra vágyik.

Mindenkinek szüksége van valamennyi egyedüllétre, van akinek többre, van akinek kevesebbre. Lehet, hogy te introvertáltabb típus vagy, akinek néha ki kell pihennie a többi embert.

Bizonyos keretek között ez teljesen normális, kb. minden személlyel előfordul, néha hogy így érez. Egyedül akar lenni, nem tudja megfogalmazni hogy miért, csak azt érzi, hogy valamiből elege lett.


Nekem ez a rész érdekes:

"Ilyenkor a legjobb ha egyedül vagyok a sötét szobában és elalszom,másnapra mindíg elmúlik."

Fáradt vagy ilyenkor? Vagy mit érzel?

2021. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!