Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Odaadjam neki? Pasi örülne...

Odaadjam neki? Pasi örülne ilyennek?

Figyelt kérdés

A "barátomnak" (inkább szerelmem) akivel randizgatok, pénteken lesz a szülinapja. Nincs oda a materiális dolgokért, szex meg amúgy is lenne, ezért lerajzoltam őt. Elég jól sikerült, de hezitálok, hogy odaadjam e neki (egyébként nagyon jóban vagyunk, nem friss ismertség) Más férfi örülne ilyennek?

Köszi a válaszokat



2021. jún. 16. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2021. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm 😊
2021. jún. 16. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Neked kell tudnod, hogy van-e annyira egoista, hogy elnézegeti önmagát egy rajzon. Én nem. Fiók mélyén landolna.
2021. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van annyira egoista 😁 és egy olyan képet (képről rajzoltam) választottam, aminek története van.
2021. jún. 16. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem tetszene, furcsalnam, kisse zavartan megkoszonem, de igazabol nem kene magamrol egy kep. Ha egyebbkent tudsz rajzolni, es barmit rajzolnal, kedveset, szepet, vicceset, jopofat, amiben esetleg benne van szemelyiseget vilaglatasod viselkedesed, akar ugy hogy jo ertelembe enyhen kikarikirozod magad az tetszene, de a sajat kepem zavarna. Azt mondanam, ha teged nem zavar az, hogy magadat rajzolod, akkor inkabb sajat magadrol kene egy kepet adnod neki.

Azt persze megertenem, hogy szamodra szorazkoztato engem rajzolnod, de szamomra nem az. Azt a kepet, csak ugy siman alkalomtol fuggetlenul mutasd meg neki, meselj rolla, hogy miert, hogy rajzoltad, de nem kell odaadni, azt tartsd meg magadnak.


Az meg talan egy turheto alternativa, ha olyan kepet rajzolsz, amin mindketten rajta vagytok egyforma hangsullyal.

2021. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már döntöttem, köszönöm.
2021. jún. 16. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó ötlet, és ügyes vagy.
2021. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Add oda, de annyira nem jó. Én hamarosan kidobnám. Nem.akarnám magam nézni rajzon, nem.számítana mennyire sok benne a művészet.
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!