Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átestem a Covidon igazoltan,...

Átestem a Covidon igazoltan, majd a kapott védettségi igazolványom lejárt. Mentem antitest tesztre, az viszont negatív lett?! Nem értem el a szükséges mennyiséget, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ahogy egy hirtelen ijedelem utáni heves szívverés is csillapodik idővel, a fertőzés után az antitestek száma is csökken a későbbiekben. A te esetedben a kijelölt határérték alatti lett. Nincs ebben semmi különös.
2021. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért jár le a védettségi igazolvány? Hónapok óta ez folyik mindenhonnan, elképesztő, hogy egyesek csodálkoznak azon, hogy idővel csökken az antitest a szervezetben. :D
2021. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzést átvészelteknek kiadott védettségi igazolványok nem véletlenül járnak le ennyi idő alatt, pontosan ilyen eredményre számítanak, azaz arra, hogy megszűnik a védettséged.
2021. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Azért van határérték, mert a jogalkotó úgy ítélte meg, hogy ha lecsökkent az antitestszint, akkor már nem garantálható a védettség. Egyébként kizárni sem lehet, tehát előfordulhat, hogy valójában védett vagy még, csak a vizsgálat már nem tudja kimutatni. De erre semmi garancia nincs, ezért így már nem érvényes az igazolványod. Akkor kaphatsz újat, ha beoltatod magad.
2021. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobozban élsz kérdező vagy csak trollkodsz??? -_-
2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
Antitest szint határértéket tudja-e valaki, milyen értéktől jár újra az igazolvány?
2021. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Még a covidhelyzet elején, 2020 januárjában is mondták hivatalos forrásból, hogy az esetek nagyon elenyésző számában alakul ki védettség és az is ideiglenes.


Szerinted miért kell oltatnia magát mindenkinek, még annak is, aki átesett rajta?

2021. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, hogy legalább tudod: már nem vagy védett.

Így legalább tudsz intézkedni.

2021. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!