Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy ezen az...

Mi lehet az oka, hogy ezen az oldalon felülreprezentáltak a COVID-oltást ellenzők és a COVID veszélyességét tagadók?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert itt nyugodtan kinyilváníthatod a véleményed és nem fog azonnal rád támadni a sok agyament rettegő.


Facebookon túrázós, természetjárós csoportok másról sem szóltak hónapokig, csak arról, hogy mindenkinek a halálát kívánták aki ki mert menni a házból és kígyót békát kiáltottak rá, meg miatta leszünk Olaszország és miatta nem megy el a vírus.


Most ha valaki komolyan úgy gondolja, hogy az a fő ellenség aki tök egyedül elmegy a természetbe akkor annak felesleges bármit is kifejteni.

2021. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Na meg alapból azt látom, hogy mindenki végletekben gondolkozik. És ha kicsit is merészeled bírálni a témát, akkor azonnal vírustagadó, oltástagadó vagy.
2021. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert a többség, aki szimplán beadatta az oltást és éli tovább az életét, nem lesz motivált rá hogy ezzel kapcsolatban kérdéseket írkáljon ki online fórumokra.
2021. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
3. Akkor miért az oltás "hittérítők" írják ki a kérdések 90%-át? Erre adj magyarázatot.
2021. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Felülprezentáltak? Érdekes meglátás, főleg, hogy az oltáskampánnyal megbízott bérkommentelők kb. 98%-a itt nyüzsög.
2021. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

"Akkor miért az oltás "hittérítők" írják ki a kérdések 90%-át? "

Ezt honnan szedted? Én pl az oltással kapcsolatban sokkal több olyan kérdésbe futottam bele az elmúlt hónapokban, amik az oltáson problémáztak.

2021. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahogyan én is.

9%-ot estem, mert merészeltem az oltás mellett érvelni.


A közvetlen munkatársaim közül kb. 90% az oltott, többekkel szóba került a téma, közülük mindenki komolynak gondolja a COVID-ot.

Saját helyünkön ülve csak nemrég lehetett levenni a maszkot, de van munkatárs, akinek kórházban dolgozik a párja, ő még mindig maszkban dolgozik és szerinte hordani kellene még.

Ismerősi köröm is zömében oltott és soka a második hullám alatt is igen óvatosak voltak, nem vagy alig jártak emberek közé.

2021. jún. 16. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert az oltásellenesek és a vírustagadók nem csak hülyék, de erőszakosak is.
2021. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, manapság bárki megkapja, hogy oltásellenes. Az emberek zöme agresszív, az csak mellékes, ki áll az oltás pártján, ki van ellene, ez csak ürügy. Nemrég engem azért osztott le egy azóta törölt kérdésű troll kérdező, mert rászóltam, hogy nem normális, hogy ismeretlen emberek halálát kívánja, mert azok nem oltattak. Gusztustalan módban kezdett el gúnyolódni, meg miután jeleztem neki, hogy átestem a covid-on aljasul személyeskedni, hogy elbutultam, covid-os agyi ködöm van, stb. holott nem, nem beszéltem az oltások ellen, annyi volt a "bűnöm", hogy rászóltam, hogy hogy viselkedik, meg, hogy ez mindenkinek a maga döntése (nem vagyok az oltások ellen). Törölték is az aljas kérdését a francba.
2021. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!