Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leszólíthattam volna a buszon...

Leszólíthattam volna a buszon a mellettem ülő lányt,aki gyakori kérdéseket böngészte a telefonján?

Figyelt kérdés
Fölszálltam ma a buszra leültem egy szép lány mellé.Tudom hogy nem illik másnak a telefonját nézni de véletlenül ránéztem a telefonjára és láttam hogy chatel valakivel.Pár perc múlva véletlenül megint odanéztem és azt láttam hogy a gyakori kérdéseken nézegeti a kérdéseket,de nem ebben a kategóriában,nem a magány kategóriában hanem a lakóhely témakörben.Mondhattam volna neki hogy én is felhasználó vagyok a gyakori kérdéseken?Elindíthattam volna így egy beszélgetést vagy jobb hogy nem mondtam semmit,mert úgyis csak felsültem volna?🙂

2021. jún. 17. 13:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
99%

Én kiakadtam volna, ha a telefonom kijelzője alapján indítanál beszélgetést. Magánügy, nem illik belenézni.


"Véletlenül odanéztem" - és valahogy kiolvastad a kategóriát, ami azért nem veri ki az ember szemét :)

2021. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Most ha leírnám ide az időpontot meg hogy melyik buszon volt és hogy nézett ki,mi volt rajta,tuti hogy magára ismerne ha olvasná ezt a kérdést
2021. jún. 17. 13:26
 3/44 A kérdező kommentje:
1-es nem akartam odanézni véletlenül odatévedt a tekintetem.Nem akartam tolakodó lenni
2021. jún. 17. 13:28
 4/44 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak odapillantottál volna véletlenül, akkor nem tudtad volna, hogy melyik témakör, mert nem olvastad volna el :)


Amúgy rengeteg felhasználó van itt, plusz sokan (bevallom, néha én is - nem trollkodom, csak olvasom a hülyeségeket) az idióták miatt jövünk fel.


Azért egy "jéé, te is Gyakorizol?" korántsem akkora izgi közös vonás, mint a "jéé, te is Beatles-t hallgatsz?"

2021. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mindenképpen.
2021. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
De odapillantottam és pont az volt kiírva hogy lakóhely.Az oldalt megismerem hogy a gyakori kérdések volt.Aztán gyorsan el is fordítottam a fejem,gyorsan máshova néztem.
2021. jún. 17. 13:36
 7/44 anonim ***** válasza:
24%

Igen. Ha szorult volna beléd akár fikarcnyi férfiasság is, akkor simán.


Az egyik kérdésnél írták:


"Kocsi szervízben, távolsági busz.



Ott ült egy nő az ablaknál, mellette egy férfi, odamentem a pasihoz és megmondtam neki, hogy szeretnék a helyére ülni, mert élvezni akarom a mellette ülő hölgy társaságát.


A pasi köpni - nyelni nem tudott, csak átadta a helyét. A nő persze hallotta az egészet.


Végigdumáltuk az utat, olyan 50 km., majd leszálláskor előre engedtem és megpusziltam a nyakát.


Majd 6 hónapig jártunk Én olyan 24 voltam, a nő 40+."

2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
7 én úgy fogalmaznék hogyha nem szorult volna belém annyi félelemérzet akkor simán.Amúgy nagyon szép volt a lány tényleg olyan 165 centi lehetett és olyan 50-55 kiló.
2021. jún. 17. 13:42
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, 2x egymás után is csak "véletlenül tévedt oda" a tekinteted. 😏
2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Bár nem szólítottam le a lányt de arra következtettem hogy nem ismerte a környéket ahol jártunk.Kíváncsian nézegetett ki az ablakon elég sokszor.
2021. jún. 17. 13:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!