Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha úgy érzem, hogy minden...

Néha úgy érzem, hogy minden összejöhetne, Bárkit simán leszólíthatnék, de nem teszek érte semmit. Nincs merszem, vagy nem tudom. Félek az elutasítástól.23 /F Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sok önbizalmam van. A gondolataim nagyon befolyásolnak, van, hogy a jó oldalát nézem a dolgoknak, de a legtöbb a rossz gondolat. Hullámvölgyekben vagyok. Mindent túlgondolok, bebeszélem a dolgokat, pedig nincs valóságalapja. csak én úgy gondolom és kész. Mit tehetnék ez ellen?

Azután meg megbánom, hogy nem beszéltem egy szép lánnyal. Van bennem félelem, hogy elutasít, vagy hogy van barátja én meg nyomulok.



2018. máj. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz írásban úgy sokkal könnyebb és bátrabb az ember pl: társkereső oldalak,facebook vagy akár itt is lehet ismerkedni.

21/N

2018. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Fogyassz kevesebb marihuanat.. vagy tobbet..
2018. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így, bár lányként azért kicsit szokatlan lenne leszólítani egy fiút, még akkor is, ha a mai világban már minden sokkal elfogadottabb. Én is bántam már, hogy elszalasztottam valakit.
2018. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!