Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utcán leszólíthatok ismeretlen...

Utcán leszólíthatok ismeretlen lányokat? Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy önbizalmam az most nem sok van, de azért meg merek szólítani lányokat az utcán is. Sokan azt mondják hogy neten ismerkedni elég gáz. Ebbe bele tartozik az is, hogy ráírunk egy ismeretlen személyre fb-on nem? LÁNYOK EZ EGY ELFOGADHATÓ OPCIÓ ISMERKEDÉSHEZ?

Namost sokak szerint utcán leszólítani idegen lányokat az is gáz. Én úgy gondolom hogy kevésbé mint neten ismerkedni a ,, semmiből előbukkanva ". SZERINTETEK?

Bulikba nem járok, igazán nem szeretnék ott ismerkedni. FIÚK BULIKBAN LEHET NORMÁLIS, ÉRTELMES LÁNYOKKAL ISMERKEDNI?



2015. febr. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék ha egyszer egy srác megszólítana az utcán (persze valami értelmes szöveggel). Az sem baj ha nem jön be, de legalább jól esne :)
2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fb-n nehezebb dolgod van,mert nem tudhatod, hogy hol lakik az illető és lehet tök messze tőled.

Én személy szerint közvetlenebb vagyok neten az elején de ha az utcán leszólítana egy normális, nem túl tolakodó srác, akkor nem zavarna.(ha nem lenne barátom)

Aztán ha elkersz valami elerhetoseget (pl.fb. akkor ott már oldottabb lehet az illető /én az lennék/ ) és barátommal is hasonlóképpen jöttem össze. ( buszról ismerem)

És szerintem ne bulikba ismerkedj, bár biztos vannak ott is rendes lányok. De ha mondjuk meg akarod csókolni és hagyja is néhany perc ismeretség után, az szerintem mindent elárul.. :)

De ezek csak az én velemenyeim.


20L

2015. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, sokak szerint az ismerkedés egyetlen elfogadott és szent módja az a baráti körböl való ismerkedés.


VAAAAGY az sem rossz, ha valaki csak azért lesz a feleséged, mert vele utaztál évekig együtt a buszon munkába.


Ez az átlag, jelentéktelen emberek felfogása, nyugodtan hagyd figyelmen kivül.


Akik elérnek valamit, azok sosem igy állnak a dolgokhoz, hanem célorientáltan, és csak a cél érdekli öket.


Ugyhogy ha ott vannak a nök az utcán, AKKOR MIÉRT NE?

2015. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ez egy jó kérdés. Én fél éve vagyok egyedül és már nagyon unom a netes csajozást. Szerintem is az az igazi, ha személyesen ismerkedsz. Nekem még rá kell vennem magam, hogy utcán odamenjek egy idegen lányhoz, de ha egyszer megtörik a jég, akkor utána nincs megállás (már volt ilyen régebben, csak átszoktam a hülye lávponthura).

Amúgy buliban ismertem meg 2 komoly kapcsolatomat is úgy 6-8 éve. A mostani bulikban szerintem kevesebb a normális csaj, a legtöbb vagy k**va, vagy csak bulizni megy.

2015. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!