Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondanátok a szörnyülködő...

Mit mondanátok a szörnyülködő rokonságnak, akik nem értik meg, hogy 2 éve odafigyelek az étrendemre és heti 5-ször sportolok, ezért fogytam le és szálkásodtam?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, akárhányszor hazamegyek Pestről (nagy)család látogatásra, mindig megkapom, hogy jajj, miért vagyok így lefogyva, biztos nem eszem rendesen, valami bajom van, "husisnak" mennyivel jobb voltam. 173 cm-hez voltam 78 kg, 2 év intenzív edzés, életmódváltás és étkezésre odafigyelésnek hála 63 kg lettem, és nyilván ez meglátszik. Viszont akárhányszor csak vigyorgok, és mondom, hogy "semmi bajom nincs, csak odafigyelek magamra", kapom a jóval túlsúlyosabb és kétpofára zabáló rokonságtól a megjegyzéseket, hogy "megterítenek nekem egy külön szobában és elfordulnak, amíg eszem, nem ciki, egyek nyugodtan", és társait.
2021. jún. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmit nem mondok. Ugyan én nem edzek meg diétázok keményen, de fogytam és azóta megállás nélkül ezt hallgatom, most egy ideje simán csak ignorálom, úgy teszek mintha nem hallottam volna. De már megfogadtam hogy ha így se szoknak le róla, akkor válaszul majd megjegyzem, hogy "jé, de kövér vagy, biztos nagyon sokat eszel", talán akkor észreveszik magukat, hogy bunkóság megjegyzéseket tenni.
2021. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyós aki zabáltat. Mostanában egy étrendet tartunk, átmegyünk, főz egy halom kaját, ő max csipeget belőle, mert nem eszik sokat, ránk meg tukmálja állandóan, hogy vigyünk meg együnk még. De az meg tetszik neki, hogy fogyunk, meg jajj milyen csinosak vagytok, csak szegény azt nem érti meg, hogy ha rajta múlna, akkor gurulnánk.

De szerencsére nem azért hízlal, mert az az elv@rás.

2021. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal, had lássák meg, mit, hogyan sportolsz, hátha kedvük lesz nekik is változni.
2021. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék semmit, közölném velük, hogy a saját életükkel foglalkozzanak.
2021. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agymosottak. Az ilyen embereket leépítem.
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!