Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha legalizálnák a marihuánát,...

Ha legalizálnák a marihuánát, és minden dohányboltban kapható lenne, kiprobálnád?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
69 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem vonz. Dohány is kapható mégsem próbálom ki.
2021. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Sima cigit még tiniként sem próbáltam, de a fű érdekelne.
2021. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, megvagyok nélküle.
2021. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2


A ciginek gyakorlatilag nincs értelme, a fűvel ellentétben amitől be lehet tépni ugye..

2021. jún. 17. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Persze, úgy értettem, hogy amúgy nem vagyok függő alkat meg birka, pl alkoholt sem iszom, pedig azt tudok venni.
2021. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Normális esetben a dohánytermékek illegalizálására kéne törekednünk, nem egy újabb kábszi bevezetésén.
2021. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Minden haverom tolta mar az orrom ala, de nem probalnam ki. Ismerem magam. Ha nagyon bejonne, nem tudnek nem raszokni. De nagyobb az eselye, mivel felerositi azt, ami bennunk van, hogy horror elmeny lenne. Rengeteg szorongas van bennem, es lattam mar eros ferfit buliban zokogva uvolteni a sajat hanyasaban csak egy kis futol.
2021. jún. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Sokat haladtál előre az elmúlt két évben, kérdező, - de még mindig nemleges a válasz az időről-időre más köntösbe öltöztetett, ám tartalmában teljesen azonos kérdéseidre.
2021. jún. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Hali.


Én néha napján elszívok egy-két spanglit. Értsd úgy, hogy fél évente veszek 4-5 grammot, és elszívom pár nap alatt. Mondjuk naponta vagy kétnaponta egy cigi. Ez nem bűn, és nem csak az én részemről, hanem senkiéről sem.


Igazság szerint Én is olyan voltam valamilyen szinten, hogy érdekeltek a drogok, de "ócckodtam" tőle/tőlük. 20 évesen (nem sokkal a 21 előtt) döntöttem úgy, hogy volt lehetőségem, kipróbáltam a füvet. Most vagyok 23.


Az biztos, hogy nem köthető az alkoholhoz. Sokkal tisztább érzést ad, és tovább tart, mint az alkoholnál a "becsiccsentés"...


Én személy szerint azt a nézetet vallom és látom (mivel tájékozódom, virtuálisan is és a személyes köreimből is), hogy azért nem mindenkinek való a fű sem.


Hiába, hogy természetes (gyógy)növényről beszélünk.


Van akinek olyan a szervezete, személyisége, hogy egyszerűen "nem alkalmas" arra, hogy füvet szívjon.


Ha alapvetően egy egészséges, éppeszű (normál, életvidám, hétköznapi) emberről beszélünk, még Ő nála is előfordulhat, hogy pánikbeteg lesz, esetlegesen depresszióba esik a rossz lelki állapota végett. A fű is el tudja nyomni az embert, csak a füvesek állítják ennek az ellentétét, hogy végre legalizálhatni lehessen. Amivel nekem semmi bajom sincs.


Bár, én szigorú szabályokhoz kötném akár a kereskedést, akár a fogyasztást és akár a termesztést is, ide haza. Ha ez lehetséges lenne ugye.


Azért azt ne feledjük, hogy bár a dohány sem egészséges, de attól nem leszel hülye, és nem tépsz be és nem rúgsz be. Lehet, hogy torok és / vagy tüdő rákot okoz, de alapvetőleg a füvet is úgy szívod, hogy tippel, nem rendes szűrővel, és ráadásul papírba tekerve. Na, az sem egészséges. Pipába kellene egyébként, mert úgy adja át a 100%-os érzést, amit mindenki vár a fűtől, mint gyógyszertől.


Daganatos betegeknek, szorongásra jó, esetleg fájdalomcsillapításra, bár azért a Panadolba sem halt még bele senki. Aki mondjuk migrénes fejfájással küzd, magas vérnyomása van (bár ez csak még feljebb tolja, főleg zene közbe, legalábbis az elején, míg be nem üt teljesen) stb, lehetne még sorolni.


Szóval ha valakinek van lehetősége, és Ő maga is szeretné próbálja ki nyugodtan. (De csak megbízható forrásból. Aki nem tudja, hogy milyen a szaga, könnyen át ejtik akármilyen szintetikus szarral) Nem fog meghalni tőle, és nem lesz semmi baja. Legfeljebb meglátja milyen az, hogy bechillelni kicsit, ellazulni, és fogja látni azt is, hogy mi a különbség ez, és az alkohol között.

2021. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha bármikor is ki akartam volna próbálni, már megtettem volna, de bőven elég volt párszor a körülöttem ülők second lung füstje, attól is dögrovásra jutottam minden alkalommal. Nem hiányoznak azok a brutális rosszullétek.
2021. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!