Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi idősnek...

Szerintetek mennyi idősnek nézek ki, mert a dohányboltban elkérték a személyimet?

Figyelt kérdés

[link]


:D

Kissé elcsodálkoztam :D



2015. júl. 1. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17-18
2015. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20
2015. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

21-25 között. Kicsit hasonlítasz rám, csak neked nagyobb az állad :-)

Van egy bizonyos intervallum, ameddig nehéz megállapítani, ezért ha bizonytalanok, kénytelenek elkérni.

Én kb. 30 felé jártam mikor a boltban elkérték a személyimet mikor alkoholt vettem. :-D Jól esnek az ilyen dolgok. Sajnos már nem kérik el, pedig még mindig fiatalabbnak látszom. Van hogy meg is kérdezem a dohányboltban viccből, hogy a Személyim nem kell? aztán nevet az eladó. :-D

2015. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Max 20, de a 17-en sem lepődnék meg.
2015. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne csodálkozz...több oka lehet..ha pasi volt az eladó, akkor csak szimplán jópofa akart lenni, ha nő, akkor nézhetett bárminek is..nem a korod a probléma, hanem a sok próbavásárlás..nem tudhatja ki vagy... ezért a legbiztosabb, ha elkéri a személyid..


18 elmúltál, azt látni..

2015. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
32 vagyok :D
2015. júl. 1. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a mai tinik kinéznek, simán lehetnél te is tizenéves. Biztosra akart menni az eladó, nehogy megbüntessék.

Nekem is volt már ilyen, én örültem neki :)

2015. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én 38 vagyok, tavaly tőlem is elkérte egy túlbuzgó eladó... ezért kérdést kiírni...
2015. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is 20-ra tippeltelek volna.

Ennél csak az volt durvább, amikor azt hitték, hogy anyám is be akar iratkozni középiskolába, amikor elkísért...:D

2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A felhasználó még nem hozott létre publikus albumot!"

nem akarod publikussá tenni? :) vagy már nem aktuális a kérdés? :D és azért nem látom :) vagy kötelező a reg? :)

2015. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!