Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa lenne megkérdezni a...

Furcsa lenne megkérdezni a dohányboltos csaj nevét?

Figyelt kérdés

A szomszéd utcában van egy dohánybolt, ahova viszonylag gyakran járok (értelemszerűen nem mindennap cigit vagy alkoholt veszek) és általában egy tök aranyos, fiatal lány szokott kiszolgálni.

Tegnap apróval fizettem, de elszámoltam magam és kiderült, hogy 10 forinttal kevesebbem volt, mondtam neki, hogy akkor fizetek kártyával, de jófej volt, mondta, hogy majd legközelebb megadom.

Gondoltam ma is megyek és megadom a tartozásomat és egyúttal rá is kérdezek, hogy mi a keresztneve, hátha beszélgetünk egy kicsit és összehaverkodunk mert tök szimpatikus és ezek szerint én is neki.

Mennyire lenne gáz?


2019. dec. 31. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ez mindennapos dolog. Pláne ha gyakran összefuttok. Ha nem kérdezed meg ő neked marad a "dohányboltos lány", te pedig neki a "malboros srác". :)
2019. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne gáz? Kérdezd meg nyugodtan, hogy hogyan szólíthatod.
2019. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Értelemszerűen nem cigit veszek minden nap" Pedig az az értelemszerű, ha de, mivel a dohányboltban főleg cigit lehet venni, almát, kenyeret, benzint nem.

Egy picit máris beleszerettél a csajba, nem igaz? Ok, nem kell túlagyalni a dolgot.

Szia! Megkérdeztem a nevedet? Én Béla vagyok.

Meg nem kell a "volna kedved beszélgetni?" Hanem csak el kell kezdeni beszélgetni.

Bármi megtörténhet amúgy. Lehet, h kinevet és elhajt a fszba, de az is lehet, h ő lesz a feleséged. Hajrá!

2019. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha nem vevő rá, akkor ne erőltesd. Kellemetlen szituáció tud lenni, amikor egy vevő munkahelyen elkezd veled flörtölni, és neked kötelező mosolyognod, elég sarokbaszorítós helyzet, mert el sem mehetsz a munkahelyéről.
2019. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl bonyolítani: "Szia, hoztam a 10 forintot amivel tartoztam, mégegyszer köszönöm a kedvességed! Egyébként Józsi vagyok." Erre majd ő is elárulja a nevét.
2019. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

nem lenne furcsa, az ilyen eladóknak kb. 20-30-an csapják napi szinten a szelet. te csak egy leszek a sok közül, de neked ő lesz az egyetlen.

bepróbálkozhatsz ma 10.-ként, de ha jól sül el a dolog, légyszi írd meg

2019. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!