Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg a könyvesb...

Miért sértődött meg a könyvesbolti eladócsaj?

Figyelt kérdés
Tegnap a városban sétálva a kirakatüvegen keresztül láttam, hogy az egyik könyvesboltban egy gyönyörű dekoltázzsal rendelkező eladócsaj van. Bementem a boltba, úgy tettem, mintha a könyveket nézegetném, de közben sunyi, lapos pillantásokkal a csaj csodásan kerek melleit lesegettem. A csaj egy idő után odajött hozzám, és ezt kérdezte: - Most érkeztek nemrég új könyvek. Milyen területre vagy kíváncsi, mik érdekelnek? - Én erre huncutul elmosolyodtam és ezt feleltem: - A melleidre vagyok kíváncsi. A melleid érdekelnek. - A csaj arca elkomorodott, hamuszürkére változott, és nem éppen udvariasan ezt mondta: - Na elmész te a jó édes ... húzzál innen kifelé! - Én kimentem, de még kifelé menet is csak bámultam, bámultam vissza-visszafordulva a melleit. Minek rakja ki a melleket, ha közben játssza a szüzikét?

2021. jún. 18. 09:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%
Kretén vagy
2021. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%

Ezt akkor értenéd meg, ha én hosszan bámulnám a pofád, majd megkérdeznéd, hogy mit nézek rajtad mert már túl feltűnően nézlek. Majd közölném veled, hogy csak azt nézem hogy lehetsz ilyen csúnya és rusnya

Ha nem akarod hogy nézzelek miért nem húzol zacskót a fejedre?

2021. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van

40fokban minimum 1 garbó legyen rajta hogy ne tűnjön úgy a melegben hogy kirakta a melleit

2021. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Te megint a prostis vagy?
2021. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te, a gyk erkölcscsősze? Az állandóan a sortos vagy leggingses lányokat ri.bancozó kretén?
2021. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
12%
Én nő vagyok, de én sem értem ezt a jelenséget :D Miért teszik ki, vagy ha kiteszik miért nem ütik el valami humorral a megjegyzéseket.
2021. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Akinek nagyobb a melle, annak bármiből kint lesz úgymond. De nem jelenti azt, hogy egy riba.c meg ilyen alpári tahó módon kell felé közeledni azért, mert kanos vagy.
2021. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
91%
Nem is értem az ilyeneket. Nem hogy kajánul elmosolyodott volna, erotikusan megnyalja az ajkait, majd odamegy a bejárati ajtóhoz, bezárja, téged pedig behív a raktárba, ahol is teljes pompájukban megcsodálhattad volna azokat a melleket, miközben ő hálálkodott volna azért, hogy "Végre valaki felfigyelt rájuk, köszönöm. Nyugodtan fogd is meg őket, ha akarod, azért vannak". De nem, ő elhajtott... Hova fajul a világ? :D
2021. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
Vajon van még annál lejjebb, mint hogy a soha meg nem történt fantáziálgatásaiddal akarsz "menőzni" gyk-n?
2021. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert 40 fokban nem fog garbóban felöltözni (igen, sok húgyagyú-f...agyú egybites pasinak el kell magyarázni, hogy akinek nagy melle van, annak már egy sima pólóban is úgy tűnik, mintha kipakolná...). Ilyen helyen, basszuskulcs, meg kultúrember nem zaklatja ilyen perverzségekkel a dolgozókat, hanem releváns kérdéseket tesz fel. Ráadásul bókolni, ismerkedni lehet kulturáltan is, nem úgy, mint egy majom.
2021. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!