Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvmoly lányok, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvmoly lányok, mi lenne a véleményetek, ha egy pasi egy könyvesboltban vagy a Könyvfeszten próbálna ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

(Jó, nyilván, ha kinyitnak a könyvesboltok és megtartják a Könyvfesztivált...)

Ha - teszem azt - a kezetekben egy-két kiválasztott kötettel bolyonganátok a polcok között, és hozzátok lépne egy pasi, valami olyan szöveggel, hogy "nahát, látom, ez X. Y. új regénye, mást is olvastál már tőle? Tényleg? Melyik tetszett a legjobban?"

Persze csak ha valóban olvasott is az adott szerzőtől. Vagy megkérdezné, hogy tudtok-e valami könnyű, szórakoztató könyvet ajánlani, tehát mindenképp a könyvekre reflektálva próbálna ismerkedni. Zavaró lenne, vagy éppen megkönnyítené az ismerkedést?

(Nyilván az, hogy külsőleg bejön-e, más kérdés.)



2020. máj. 4. 16:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
Átlátszó.
2020. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%

A könyvmoly csajok egy bármilyen leszólításra menekülnek (sajnos)


Lehet velük ismerkedni, de nagyon nem ezen a módon, hogy random leszólítod

2020. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Az összes nyilvános helyen ismerkedős lehetőség közül talán ez tetszene a legjobban.
2020. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de valószínűleg megmondanám, hogy ne haragudjon de nem szeretnék ismerkedni, a könyvek miatt jöttem ide. És szépen kikerülném.
2020. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
4 aztán panaszkodnak a nők, hogy a férfiak nem kezdeményeznek. kérdem én, így minek?
2020. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%

4-eshez hasonlóan reagálnék.


(És soha nem panaszkodtam, hogy miért nem kezdeményeznek.)

2020. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"Átlátszó"

Igen, valaki egy ismerkedős szöveggel ismerkedni akar... De te leleplezted őt! :)

2020. máj. 4. 16:34
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki megszólít, akkor szóba állok vele. Könyvfesztre nem szoktam járni, amire szükségem van azt megrendelem.

A könnyű, szórakoztató könyveket nem szeretem, azt senkinek se tudok ajánlani.

2020. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Szingliként tetszene, inkább ez, mint a buszmegállós beszólogatások, amiket eddig kaptam. Van párom, úgyhogy visszautasítanám, de tetszene, hogy nem csak a kinézetem, hanem az olvasnivalóm, ízlésem is érdekelné.
2020. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

A barátommal egy könyvesboltban találkoztunk először, ma már együtt vagyunk.

Épp Oscar Wilde The Picture of Dorian Gray-e és The Happy Prince and Other Tales-e közt gondolkoztam (utólag nem tudom miért, mert végül mindkettőt megvettem), majd a semmiből odajött egy srác, megkocogtatta a Dorian Gray borítóját, majd kijelentette, hogy élete egyik legjobb olvasmánya. Bemutatkoztunk egymásnak, majd beszélgetni kezdtünk a témáról. Végül a The Happy Prince-et ő is megvette, és megegyeztünk, hogy amint kiolvassuk, elmondjuk egymásnak a véleményünket. Én persze a Dorian Gray-ről is, ami nekem is az egyik kedvencemmé vált. Miután fizettünk, beültünk egy kávéra, majd megbeszéltük a legközelebbi találkozót.

Az is abszolút érthető, ha valaki nem szeretne ezeken a helyeken ismerkedni, mert valóban nem emiatt mennek el az emberek. Könnyen lehet, ha nem így közelít, hanem úgy, ahogy te írod, én is inkább rövidre zárnám a beszélgetést, mert nekem olyan mesterkéltnek tűnik.

21/L

2020. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!