Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy plázában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy plázában a könyvesboltban odamenne hozzátok egy fiú (ismerkedés szándékával) és meghívna egy italra akkor leülnétek vele?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEm.
2012. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szimpatikus-e. Ha igen, miért ne? Ha más nem, legalább iszom egy jót :)
2012. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön és ráérek akkor tuti :)
2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Hát ti hülyék vagytok, ha elmennétek így egy sráccal egy spontán randira.... De mondjuk örülök, hogy vannak még ilyen lányok.

Gondolom, az sem mindegy, hogyan szólít le, a "milyen könyveket szoktál olvasni?" elég gagyinak tűnik, nem?

2012. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerintem nincs ezzel gond. Én imádom az ilyen szituációkat. A "normál" életben valószínűleg soha nem találkoznál ezzel az emberrel, de itt és most esélyed nyílik kötetlenül beszélgetni egy idegennel. Aztán ki tudja? Lehet, hogy összejön, lehet, hogy nem. De az is lehet, hogy haverok lesztek, lehet, hogy segíthet a szakdolgozatodban, lehet, hogy tud neked munkát, stb.
2012. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, hogy plázában könyvesboltban egyedül legyek (+nekem személy szerint van barátom), de ezen kívül alapból nem találok benne kivetnivalót.. :D
2012. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyedül lennék ott és be is jön a srác akkor szívesen elfogadnám a meghívast..csak én sose megyek egyedül plázába,mindig jön velem, bnö vagy tesó :)
2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!