Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták ti mit csináltok...

Egyetemisták ti mit csináltok a nyáron?

Figyelt kérdés
Most hogy végeztem a vizsgákkal, feltűnt, higy mennyire unalmasnak ígérkezik a nyaram. Vannak barátaim, de vagy össze-vissza laknak az országban vagy soha nincs idejük/pénzük elmenni sehova. Egy kis faluban élek, utálom, semmilyen ismerősöm nem lakik itt sajnos. Nagyon hiányzik a társaság és kezdek depis lenni. Hogyan tudnék új barátokat szerezni a környéken, hova menjek? Vagy ti miket csináltok, mivel foglaljátok el magatokat? Diákmunka sajnos nem jó, mert csak mezőgazdasági van és oda nem tudom menni egyéb problémák miatt.

2021. jún. 18. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hála Istennek én megyek vissza az egyetemi városomba szakgyakra. Sajnos nem lesz ott a legtöbb ismerősöm, de legalább környezetváltás, nem úgy, mint tavaly, amikor én is végig itthon voltam. Nekem már eddig is eléggé hiányzott a társaság, szóval jó lesz, ha legalább egy minimális lesz. Mert itthon kb nekem is ugyanaz a szitu, mint neked. Kisváros, és mindenki messze lakik. Merrefelé laksz amúgy?
2021. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
1-2 hét kivételével egész nyáron a balatonon leszek és igyekszek minél több lányt fűzni. Tavalyi nyár is jó volt ilyen szempontból, szóval valószínűleg idén sem marad el a sikerélmény.
2021. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy szoktam, vegigdolgozom, plusz 2 hét nyaralás.
2021. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Cserélnék veled, engem meg mindenki nyaggat. Legszívesebben egy szikla alá költöznék...
2021. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozok, nyaralok, találkozgatok a barátaimmal, ilyesmi. Én is visszaköltöztem az egyetem városába, de úgy, hogy bármikor hazajárhatok. Ha épp unalmas, akkor addig pihenek, most rámfér.
2021. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is hasonló a helyzetem. Vidéken lakunk egy kisvárosban, ahol úgy nagyon nincsen semmi, nem történik semmi, üresek az utcák, ilyen kis nyugis, csendes stb. és itt nincsenek barátaim sem vagy bárki más, akivel találkozhatnék. A távoktatás kezdetekor költöztem haza (kolis voltam), szóval már több mint egy éve... Alapvetően szerettem hazajárni és a családommal lenni, de már úgy érzem elég volt és nagyon hiányzik az egyetem, a koli, a város, a barátaim vagy úgy egyáltalán az, hogy történjen valami vagy kicsit kimozduljak itthonról. Egy-két alkalommal tudtam csak találkozni a barátaimmal és a előreláthatólag a nyár is így fog telni, mert egyszerűen nem tudunk több találkozót összehozni (idő, pénz, távolság, a szokásos problémák). Online úgy ahogy tartjuk a kapcsolatot, de azért ez nyilván más mint a személyes találkozó. Úgyhogy igazából nagyrészt itthon leszek, próbálom rávenni magam a tanulásra (nyelv és szakdoga), mellette próbálok kicsit kikapcsolódni is és többet foglalkozni magammal, a hobbimmal. Szeretnék azért picit kirándulni is, de abból végül nem tudom mi lesz majd, mert nincsen hozzá társaságom és egyedül más. Pláne most, mert nekem már tényleg nagyon hiányzik a társaság. Illetve szeretnék sportolni, edzőterembe járni és akkor ennek kapcsán legalább emberek között lehetek, csak ez is megint ingázás, több óra busz, vonat. Nagyon várom már a szeptembert és, hogy visszaköltözhessek a koliba az biztos.
2021. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát jó neked négyes, tényleg cserélhetnénk:D kettesnek hajrá!! egyes Csongrád-Csanád megyében élek:)
2021. jún. 19. 01:24
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Elsősorban dolgozni fogok, őszre már szeretnék teljes állást is találni. Egyébként meg találkozom a viszonylag kevés haverommal, szerelgetek, számítógépezem stb.


Sajna kevés barátom van, de ez mindig is így volt.


Szívesen mennék túrázni is, lehet, hogy össze is fog jönni, hogy a kis baráti körömmel egyszer elmenjünk valahova, de ennyi.


F

2021. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozok, vezetni tanulok, valószínűleg elkezdek valami nyelvtanfolyamot is. Ezen kívül nyaralok családdal, barátokkal, bulizok, sportolok, és reménykedem, hogy felvesznek mesterre is.
2021. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dolgozok, nyaralok, kirándulok.
2021. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!