Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemistak, foiskolasok, ha...

Egyetemistak, foiskolasok, ha csinaltok ilyet, megbanjatok?

Figyelt kérdés

Ha ugy erzitek, nem tanultatok eleget es ezert inkabb nem mentek el vizsgazni, pedig mar leadni sem tudjatok... most ezen jar az agyam. Az 1/4-et tudom az anyagnak, holnapra tudni fogom mondjuk a felet, ha az egesz ejszakat raszanom, de az mondjuk itt eleg keves.


Feladom, de kozben bant a buntudat meg sz ar embernek erzem magam. :/


23N


2016. máj. 29. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy 10 percet tanultam, úgy voltam vele, hogy ennyi pont elég, ha 50 tételből pont azt az egyet húzom. Pont elég is lett. 4-essel végeztem a tárgyból:D
2016. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

soha nem szabad leadni a vizsgát. én is holnap megyek, elég hiányosak az ismereteim, múlt héten is volt egy ilyen...hiába gyönyörű idő van, ki akar ilyenkor tanulni... és pont egy olyan tételt húztam ami tökéletesen ment... az anyag fele ment kb, másik fele meg majdnem semennyire....

holnapiból még csak 3-4 tétel megy a 40ből, de ha mindegyikről valamennyit tudok, egyes csak nem lesz... el kell menni, legrosszabb esetbe utóvizsga...de ott vagyok, tapasztalatot szerzek, és lehet, hogy átmegyek :D

sok sikert holnapra! :)

2016. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast. Neki allok inkabb tanulnives legalabb emelt fovel veszitek holnap. :'D sajnos versenyvizsga, nincs tetelhuzas es feloraig kinoz a tanar, de remelem, hogy joindulatbol...
2016. máj. 29. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti milyen szakra jártok, de ahova én jártam ott sokan csak azért mentek be vizsgára, hogy megnézzék a feladatsort, aztán az emberek harmada 10 perc után kijött.
2016. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

versenyvizsgán is meg kell próbálni egy két dolgot mondasz, amit tudsz....meg az még jobb is, mert konkrét kérdésekre kell válaszolni ilyenkor, tanár aktívabb... ha neked kell az egészet kifejteni, akkor odaülsz mondasz két mondatot és vége....

sőt versenyvizsga előtt volt is hogy leosztottuk, hogy aki nem készült sokat annak meghagytuk a könnyebbeket, aztán aki meg jól tudott mindent az meg a nehezeket lecsapta, igazi csapatmunka volt, mindenki jó jeggyel távozott... bármi megeshet :D

2016. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mindig elmentem vizsgázni. Mondjuk mindegyik alkalommal olyan felkészültségűnek hittem magam, hogy legalább a kettes meglesz, viszont egyébként is elmentem volna, mert régen nálunk úgy volt, hogy ha nem mész el, az nem egyes, hanem "értékelhetetlen", UV-ra meg csak úgy lehet menni, ha legalább egy egyesed van.
2016. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MZ.per.X ***** válasza:

Nekem is volt hogy kihagytam, mert nálunk eléggé limitálva voltak a vizsgaalkalmak, és volt amire az a 2-3 alkalom is határeset volt. A másik meg, hogy elmegyek vizsgázni, agyilag lefáradok, plusz elmegy a nap fele, helyette néha hasznosabb volt otthon maradni és tanulni.


Ilyen szempontból nálunk pont úgy volt, hogy ha bemész, és egyes, az -1 vizsgaalkalom, viszont ha kihagyod, akkor nem pazaroltál alkalmat.


Mondjuk nálunk alapból olyan vizsgák voltak, ahol nem az volt hogy húzol egyet, és hátha tudod, hanem kb minden témakörrel, számítással tisztában kellett lenni. Szóbeli vizsgákon meg még akkor sem tudtam alkotni, mikor tanultam :D

2016. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mégy el, akkor BIZTOS megbuktál.

Ha elmégy, akkor vagy szerencséd lesz és sikerül, vagy megbuksz.


Az utóbbi mindig jobb, mert így legalább esélyt adsz arra, hoyg átmenj a vizsgán.


Volt egy ismerösöm, aki elöször szintén nem akart elmenni, mert csak egyetlenegy tételt tudott, aztán rábeszéltük, hogy tegyen egy próbát - és pont azt a kérdést kapta, és a legjobb eredménye lett az egész tásraságban

2016. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Előfordul z ilyen, nem kell ezen bánkódni, legkzelebb megtanulod jobban. De meglepődnél, mekkora máker tud az ember lenni, ha bátor, és tényleg elmegy :D

Egyik barátnőm megbukni ment el vizsgára, és összenyögött egy hármast. Én volt, hogy a tételek harmadát tudtam, és pont abból kaptam kérdést (többször is) :D Nyilván benne van, hogy megbuksz, de az még mindig jobb, mint fizetni azután, hogy nem mentél el vizsgázni.

2016. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én mindig elmentem, max. egyest kaptam, nem a világ vége, de akár 5-st is kaphatsz, ha pont azt kérdezi, amit tanulsz... máskor meg mindent megtanulsz és mégse sikerül... van ilyen...
2016. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!