Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megoldható a mai világban, ha...

Megoldható a mai világban, ha nem akarok temetést halálom után?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy végrendeletet írni, hogy ne temessenek és ne is hamvasszanak, egyáltalán ne költsenek ilyesmire pénzt, ha meghalok. Azt szeretném, ha csak behajítanának egy árokba, vessenek a kutyák elé, vagy dobják ki a testem egy erdőben, hogy falatozzanak a vadak belőlem, és eggyé váljak az anyatermészettel. Ez mennyire megoldható, ha ez a legnagyobb vágyam? Nem akarom, hogy senki gyászoljon, vagy síránkozzon utánam, és ne is emlékezzenek meg rólam soha többé.

2021. jún. 22. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"temetésedről"
2021. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval annyi a dolgom, hogy egy olyan megbízható személyt keresek, aki a hamvaimatól ténylegesen megszabadul mihamarabb, és biztos vagyok benne, hogy nem szervez semmilyen megemlékezést a részemre. Értem.
2021. jún. 22. 16:25
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
ügyvéd + temetkezési válalkozó , nem lesz ott senki csak 1 dolgozó .
2021. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Mit kínlódsz a temetéssel.

Utazz egy egy cápáktól vagy krokodiloktól nyüzsgő vízpartra, és azok megoldják majd részvétnyilvánítások nélkül az eltüntetésedet.

2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha már meghaltál, nem tökmindegy?
2021. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a családod (vagy bárki) megemlékezést akar szervezni, ahhoz nem kell se holttest, se hamvak se semmi. Kár erre így ráfeszülnöd.

Amúgy persze, végrendelkezhetsz erről, de minek?

2021. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a célod azzal, hogy "megtiltanád" a gyászt?


Ha csak az, hogy nem akarsz nekik plusz fájdalmat okozni (ami rendes dolog) akkor tudd, hogy a temetés búcsúztató, megemlékezés segít nekik feldolgozni azt, hogy elmentél.


Persze, szomorú, de anélkül is azok lesznek. Így jobban ki tudják adni.

2021. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tegyük fel, hogy nem akarsz semmit, csak, hogy maradjon ott a "hullád" a sufniban - a tárolása sem kis pénz ám és nem is tárolják örökre.


A hamvasztás 200 ezer körül van, mindennel együtt, de ha temetést nem alarsz, akkor ennyiből megússza a család.


Amúgy - miért nem raksz félre erre az esetre?


Nekem pl van tartalékom pont arra, hogy, ha idő előtt meghalnék, akkor a család kifizesse a tametést, a nagypapám is megoldotta, hogy legyen pénz a temetésére.

2021. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ez a gyászt megtiltani meg hülyeség.


Nyilván megsiratnak páran, ha meghalsz (reméljük nem halsz meg!!!), én is kisírtam a szemem a nagypapám halálakor és 1-2 hónapig gyászoltam.


Sőt, az iskolánkban anno öngyilkos lett egy lány és megsiratták az osztalytársai, mert fájt nekik, hogy meghalt valaki, aki előtt ott volt az élet.

2021. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

Régi a kiírás, de teljes mértékben egyetértek a kérdezövel!

Csupa képmutatás!!!

2023. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!