Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányként kamionos akarok...

Lányként kamionos akarok lenni. Szerintetek mennyire megoldható ez?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta kamionos szeretnék lenni, bár idő közben hanyagoltam kicsit és más foglalkozásokban gondolkoztam de annyira semmi nem fogott meg és valamit meg nem akarok azért csinálni mert "muszáj".

Apukám már lassan 25 éve kamionozik, régen nagyon sokat jártam vele főleg szünetekben. Akkor még belföldön dolgozott, pár éve már külföldön. Nagyon szerettem vele menni, mindig figyeltem, hogy mit csinál és kérdezősködtem is. Szerettem hallgatni amikor cb-n beszélgetett másokkal és megálltunk meginni valamit. Már 10 évesen megtanított kamiont vezetni rakottan és üresen is és tudtam is úgy, hogy ő közben a másik oldalon az ülésben ült. Persze nem olyan úton ahol mások is közlekednek. Hiányoznak nagyon ezek az idők. Azóta lett barátom aki bár nem kamionos de teherautóval jár. Most már vele járok sokat. Szeretek úton lenni és mindig figyelem az utat, a forgalmat. Fárasztónak fárasztó de kirándulásnak fogom fel pedig csak a közelben vagyunk de van amikor egy nap megyünk alig 400km-t. Még ha messzebbre kéne menni új helyekre az jobb lenne.

Az a baj, hogy idővel családot szeretnék és szerintem az anyaság és a kamionozás nem igazán működik együtt. Vagy igen? Szerintetek?


2016. nov. 14. 00:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most 20 éves vagyok.
2016. nov. 14. 00:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te lennél az első női kamionos, ha elég erős is vagy ahhoz, hogy elboldogulj vele, mehetne, de... tényleg nem passzol a kamionozás és az anyaság. Hogy mi lehet a megoldás számodra, azt sajna nem tudom. Azon túl, hogy kamionozol egy ideig, utána pedig nem.
2016. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok kamionos csaj van. Ha meg eljön a családalapítás ideje akkor kiszállsz egy időre.
2016. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán,ha jó vagy.
2016. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Naná, hogy nem működik. Ezt te is tudod.

Ez nem kötött idejű 8-tól 16.00-ig tartó munka, te is tudod.

A másik válasz pedig az, hogy igen mehetsz. Ha bírod a monotinitást, a minden időben való vezetési stílust hóban, fagyban tögymörögve - és akár éjjel is kell vezetni -, manapság már elég pontosan el kell tudni számolni az idővel van valami CD ami mindent rögzít és van amikor pl. 16 óráig nem szállhatsz ki a kamionból, stb.

Inkább keress fel vmi kamionos fórumot és ott kérdezősködj, hogy hogy is mennek a dolgok, szerintem nem kicsit fogsz meglepődni :)))

2016. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"van valami CD ami mindent rögzít és van amikor pl. 16 óráig nem szállhatsz ki a kamionból, stb. "


Inkább tényleg keressen fel valami kamionos fórumot :D

2016. nov. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy nem mukodik egyutt a csalad meg a kamionozas egy nonel. ez egyertelmu.


De ne ezert ne legyel kamionos, hanem azert mert semmilyen perspektiva nincs benne, kabe 10 even belul nem lesznek ember altal vezetett kamionok az utakon, a soforok meg munkanelkuliek lesznek. Keress valami normalis foglalkozast.

2016. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os, ha a hülyeséget fájna, te ordítanál.. Amíg nem tudod mi újság addig inkább csend.
2016. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ohh, bocs az off-ért, de én is lány vagyok, és kamionos szeretnék lenni :)
2016. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem is a családdal van a gond, hanem a kollégákkal. Waberersnél vagyok, vannak nők is itt, de beparkolnak melléd mert kolléga, de már húzza is be a függönyt, és ki sem száll. Olyanok mint a macskák, bizalmatlanok. Odamentem megkérdezni valamit, és amikor látta hogy jó arc vagyok akkor kiszállt beszélgetni velem, de mondta is hogy nem egyszer volt már hogy kellemetlenkedtek vele akár kollégák is, és ahogy mi beszélgettünk akik jöttek be Waberersesek a parkolóba és meglátták hogy nő, már dobták is le az autót ahova tudták és jöttek oda rajítani ... De mindenhol, néztem egy amcsi doku-filmet, és ott is azt mondta a nő hogy ált mindig bezárkózik, mert volt már hogy meg akarták erőszakolni stb...



Másik dolog meg: kezd el, csináld, húzd ki a bakancslistádról és ennyi. Én is gyerekkorom óta ezt akartam, elkezdtem, csinálom, de látom, hogy ez nem mehet örökké, egészségtelen az egészségre, elmegy az életed stb... szeretem, imádom, de tudni kell a haátrokat. Ha inteligens vagy te is belátod, talán egyetem vagy ilyesmi pár év múlva én ezt látom magam előtt ;)

2016. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!