Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt egyes...

Miért csinálják ezt egyes fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Az utcán lányok után fütyültök, beszóltok nekik, (nekem is) pedig nem járok kihívó ruhában. Még csak 16 vagyok de nem egy 40+os fütyülget meg követ az utcán. Nem merek szinte már utcára menni, mert még hosszú nadrágban is ezt csinálják! Kezdek félni. Mire jó ez? Nem is tudjátok mennyire dühitő és ijesztő ez a lányoknak.
2021. jún. 23. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert alacsony az önbecsülésük, és azt hiszik, ettől majd menőbbnek, magabiztosabbnak, férfiasabbnak fognak tűnni. Valójában csak a kulturáltságuk hiányát bizonygatják vele. A legjobb, ha úgy teszel, mintha észre sem vennéd, oda se nézel, csak mész tovább. Én álltalában zenét hallgatok utazás közben, így még hitelesebb, hogy nem veszem őket észre, mivel látszik, hogy a fülemben van a fülhallgató.
2021. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
"fütyültök, beszóltok nekik" Kérlek ne ilyen általánosítóan fogalmazz már, mert még nőként is ideges leszek ettől. Bár kicsit trollkérdésnek tűnik, mintha egy srác próbálna provokálni kicsit túljátszva a női karaktert és ezt a problematikát.
2021. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

A lányok meg pont az ilyen fiúkkal akarnak összejönni. A rendes, hűséges srácok nekik unalmasak, nem kellenek nekik.

Tisztelet annak aki kivétel ez alól!

20/F

2021. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami olyan alja szokas, talan evszazasos is, hogy Magyarorszagra visszaterve valami barbar torzsi tarsadalomban erzem magam. De nem hianyzik.
2021. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái
2021. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"lányoknak"

Neked, konkrétan, jópár lány meg azért öltözködik kihívóan, mert élvezi a szitut...nem tudom, észrevetted-e.

2021. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!