Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is napi szinten...

Titeket is napi szinten jelölgetnek be idegen férfiak, lányok? Fiúk, mire jó ez, miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Mióta váltottam profilképet fb-on naponta jelölnek ismeretlenek...
2020. ápr. 4. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajt az ösztön, hogy minél több fiatal és egészségesnek tűnő hölgybe hintsük el a magunk, minél hamarabb :D. Van, aki ezzal az ismeretlenül bejelölős módszerrel próbálkozik, na. Előbb utóbb lehet hogy működik
2020. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem vérciki és az összes nő tudja, hogy az ilyenek mindenkit jelölgetnek.
2020. ápr. 4. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Mi a bajod vele? Ez semmiben sem más, mint amikor egy srác meglát az utcán egy neki tetsző lányt, és megpróbál valamilyen módon kontaktust teremteni vele.

Esély. És itt is ugyanúgy a lányon múlik, hogy mit lép.


Semmi ciki nincs benne.

Én meleg srácként szivesen cserélnék azokkal a lányokkal, akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy t e t s z e n e k a fiúknak... Hidd el, nagyobb gond, ha nem tetszhetsz.

2020. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert komolytalan az egész.

Amúgy is csak egy kép, élőben lehet, hogy teljesen más valaki.

2020. ápr. 4. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem érv ellene. Akik neten keresnek társat, azok is mind képet látnak csak először, az összes randioldal igy működik, nem is tudna másként...

Amúgy az emberek nagy többsége élőben jobban néz ki, mint képen. Az a ritkább, hogy valaki ronda, de fotogén.


A belső tulajdonságok szempontjából meg aztán tényleg tök mindegy, hogy élőben vagy képen látod meg elsőre a másikat, mert azok úgyis csak később derülnek ki.

2020. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amióta beállítottam, hogy csak az ismerőseim ismerősei jelölhetnek, nem jelölnek be random férfiak.
2020. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. A retus csodákra képes....
2020. ápr. 4. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:

A retus csalás.

Amúgy meg a smink is csodákra képes, tehát ilyen alapon élőben sem érdemes ismerkedni, vagy csak törlőkendővel letámadva és lemosva a nőket :D

2020. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Ha zavar, akkor ne tegyél ki magadról képet és az oldalad ne legyen nyilvános.

De egyébként túlliheged, akivel nem akarsz ismerkedni egy kattintással elutasíthatod.

2020. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem lihegem túl, pusztán kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!