Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kereskedelemben dolgozók,...

Kereskedelemben dolgozók, hogy bírjátok idegekkel a sok bunkó/ostoba vásárlót?

Figyelt kérdés
Én ugyan soha nem dolgoztam ebben a szakmában, de volt szerencsém látni, hogy hogyan is telnek a mindennapok egy kis zöldséges üzletben. Tegnap például beugrottam pár perce a barátnőmhöz a boltba, és a vásárlók fele nem is köszön. A legdurvább egy 40év körüli nő volt, aki pontosan 2kg banánt szeretett volna vásárolni. Nem 2.05kg, se nem 1.95, potosoan 2.00! A barátnőm túlzás nélkül legalább 5percig méregette a gyümölcsöket, hogy megtalálja azt a néhány darabot, ami potosan 2kiló. Több ládányi banánt lemért mindenféle kombinációban, de a 2.00 nem lett meg, és a nő csalódottan kisétált vásárlás nélkül. Én biztos elzavartam volna, hogy velem ne szórakozzon.

2021. jún. 24. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát én meg pont egy hozzád hasonló most ácsorogtam a zöldséges előtt 10 percet. Két vásárló lehet bent, traccsparti a barátnőkkel, mi meg kint a 40 fokban.
2021. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mifelénk is mindenhol ki van írva, hogy maximum hány ember lehet bent, de igazából senki nem veszi komolyan.
2021. jún. 24. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Tudom nem ez volt a kérdés de azért szeretném leírni/ kérdezni pár dolgot.


Soha nem értettem, miért kell nagy ügyet csinálni belőle, hogy egy idegen ember nem köszön? Inkább az menne az idegeimre, hogy kb. 10 másodpercenként köszön kell valakinek akivel 2 mondott beszélek.

2021. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én vendéglátóban vagyok diákként, 2 munkahelyem is van, mindkét helyen napi szinten megtalálnak a hülyék, de őszintén nem tudom megválaszolni, hogy hogy bírom:D

én inkább azt kérdezném, hogy a vásárlók hogy lehetnek ilyen bunkók, és buták mint a föld

2021. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
2 évet bírtam a kereskedelemben. A legrosszabb, ha egy bunkó vevő elmegy, a következővel kedvesen kell beszélni, mert hát nem tehet róla. Azt vettem észre, hogy erre az arcváltásra sok eladó képtelen. Érthető, hiszen emberek vagyunk, vannak érzéseink. Aki a kereskedelemben akar elhelyezkedni, annak jobb, ha nincs se lelke, se élete, mert elég hálátlan szakma. Egyes emberek ott élik ki a nyomorukat. Otthon nem játszhatják az eszüket, mert férj/feleség mellett hallgass a neved, a munkahelyen el van nyomva. Hol élje ki a sötét paraszt énjét, ha nem egy olyan helyen, ahol az a szlogen, hogy a vevő az atyaúristen?
2021. jún. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aníukám közel 52 évet húzott le a kereskedelemben, és akkor sem azért mhagyta abba, mert elege lett. Imádta, csak bezárták a boltot, és neki ez volt az első munkahelye. Egyszer hallottam panaszkodni, de akkor egy vevő képes volt beírni a vásárlók köynvébe, hogy szerinta kandisznóból volt a szalonna (nem vicc), és a főnöke nem állt mellé 50 év után...
2021. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En utana rohantam volna es elvertem volna egy banannal:D


Volt mar olyan aki szeletelve kerte a juhturot..

2021. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5nél a pont. Én már 8 éve dolgom a kereskedelemben. Hú rengeteg a hülye. De komolyan.. Sokan nem néznek embernek minket.
2021. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést ugyanúgy meg lehetne fordítani! Nagyon sok a tahó eladó is, amikor ott állok a hentes árunál már vagy két perce nem jön senki. Erre előkerül az eladónő, és még tesz vesz nem velem foglalkozik. Köszönök neki, és még akkor sem köszön vissza. Aztán mit kérsz? Mit kérsz, mit kérsz, még ő sürget a k. anyját! Persze nekem ki kellett várni, amíg egyáltalán valaki odatolta a pofáját.


Én javarészt utálom is őket, mert tanulatlan senkiházi a java része! Például régebbi eset dohányboltban egy csaj köszönök neki. Erre nem köszön, a kasszával foglalkozik. Várok.. várok, aztán csak rá szóltam már figyelj már ide, jó lenne ha most a vevővel foglalkoznál nem a kasszával. Erre még neki áll feljebb, hogy várjak mert még lezárja a kasszát. De mondom ne a kassza legyen már az első, mert egyébként is vártam emiatt. Toleráns emberként legalább egy percet, de azért nem fogok itt megőszülni. Aztán még neki állt feljebb, ha nem lett volna ott valami elválasztó rács kitéptem volna onnan, de úgy agyon vertem volna hogy a mentő vitte volna el! MEGÉRDEMELTE VOLNA MAXIMÁLISAN!!! Mert annyi tisztelet nem szorult belé, sőt még ő nézett le engem.. mintha valami alkoholista segédmunkás lettem volna. Megjegyzem őket sem kellene, de egyébként végzős egyetemi hallgató voltam. Nem felvágásként, de még ő nézett le b+, amikor egy nyolc osztályos szőke plázacica.. miért is kellene szeretni az ilyen hulladék eladókat?

2021. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!