Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak az emberek...

Miért problémáznak az emberek emiatt az időjárás miatt? Nyár van, lehet menni este/éjszaka akárhova rövidnadrágban, ott vannak a jéghideg üdítők és sörök, klíma a lakásba, strandolás non-stop.

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 23:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
32%

Részben megértem, mert mi olyan kontinensen vagyunk, ahol hideget-meleget egyaránt kapunk, amit nem mindenki néz jó szemmel.

Nem értem meg, mert akkor ezek szerint nem örülnek neki sokan.

2021. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

mert olyan halal idő van nincs klíma.

ha lenne nem is erdekelne de basszus haldoklom,

lehet leborotvalom a fejem te csicskagyerek

2021. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Bazzeg kerdező, te se melózol, ugye??? Melózzál ebbe a melegbe pl építkezésen, raktárba, stb. Akkor majd megtudod miért baj. Megnézlek kantáros nadrágban, munkavédelmi bakancsban hogyan bírod.

Se rövidnaci, se hideg üdcsi... -_-

2021. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érdekes ez amúgy, én szeretem és bírom a hideget, de nem szoktam kiírni kérdéseket, hogy "más is örül a fagynak? Végre lehet élni, levegőt venni. Különben is minek van mindenki felöltözve, elég egy vastag pulcsi." De nem is szoktam másoktól sem hallani ilyet. Valamiért a melegkedvelők szoktak ilyeneket kiírni mindig.
2021. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert tegnap pl annyira meleg volt, hogy legyezővel ki kellett menjek a nyulakhoz, hogy ne kapjanak hőgutát.


S nagyon remélem, hogy mindkét nagy csak álvemhes volt, mert ha az egyik fészkében voltak kisnyuszik, nem lettem volna a helyükben...

2021. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Szerintem csak hisztisek az emberek.
2021. jún. 25. 11:54
 17/37 anonim ***** válasza:
85%
Téged sem az eszedért szeretünk kérdező, hanem az értelmes kérdéseid miatt amit csak te kezelsz primitiven.
2021. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Klíma a lakásban? Esetleg nálad. Itt az albérletben 32 fok van idebent. 🥵 Aludjál már ilyen melegben...
2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Az való igaz, hogy nyáron legyen meleg ezzel nincs probléma, a mai építési morállal, várostervezéssel annál több. Jaj, nehogy szemeteljen a fa, jaj nehogy füvet kelljen nyírni, térkövezzünk le mindent, falvakban mindig lehűl a levegő éjszakára, ahol sok a zöld. Avval én is egyetértek a kérdezővel, hogy siránkozás helyett cselekedni kellene. Van egy ilyen mondás, "gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan."
2021. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem csak hisztisek az emberek."


Mondja ezt valaki aki itt hisztizik egy ilyen kérdéssel... :D

2021. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!