Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jársz strandra?

Miért nem jársz strandra?

Figyelt kérdés
Ha nem mész, milyen oka, okai vannak?

2015. máj. 6. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Régebben évekig nem jártam mert féltem hogy mit szólnak az emberek akik látnak bikiniben. Nekem hófehér bőröm van, szeplős, néhol pattanásos, kiütéses, nincs mellem sem szinte semmi. Ezek miatt nem mentem. De azóta már járok... és senkit nem érdekelnek a hibáim szóval tök jó. :)
2015. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán megyek, azért mert duci vagyok, hasra hízom. És bikiniben nem vagyok szép látvány. De idén remélhetőleg sikerül lefogynom. :)
2015. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Áztatni a tested félmeztelenül egy csomó emberrel...valahogy nem vonzz a dolog o.O
2015. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ritkán járok, a városunkban nagyon béna strandok vannak. Egy lepukkant és egy olyan, ahol állandóan jéghideg a víz.

A környéken vannak jók, de akkor utazni kell. Idegesít, hogy egy sört sem ihatok meg, mert vezetni kell, meg nem is kellemes úgy vezetni, amikor egész nap alatt kiszívott nap és inkább csak aludnál már.

Ha lenne a városban normális strand, akkor gyakrabban mennék.

Szégyellni nem szégyellem a testem. Bár nem vagyok egyáltalán szuper vagy tökéletes, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy vannak nálam rosszabbak is és ők is járnak strandra :)

2015. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Milyen jó kérdés :P Azóta van önbizalmam, amióta olyan strandra járok, ahol senki nem ismer, akár más városokba vagy vidéki panziókba is :D
2015. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik volt előbb, de egyrész szégyellem a testem, másrészt nem kedveltem sose a strandokat. Vizes leszel a víztől :D
2015. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos ha jó az idő, akkor a strandok tele vannak cigánnyal. Ez a fő hátránya.
2015. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mert engem nem érdekel a strand egyáltalán.

Ez nekem olyan, minthogy valaki nem focizik.

2015. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7-es: igen, ez Bp-n többször látható, de a gyógyfürdők nem.
2015. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Volt valamelyik nap egy hasonló kérdés, csak az arra irányult, hogy miért jár az ember strandra :D

Ott válaszoltam, hogy évente egyszer-kétszer megyek azért, mert szeretek úszni, de csak tóban tudok, felhős időben.

Szóval legtöbbször azért NEM járok, mert sem a medencés klóros vizet, sem az erős napsütést nem bírja a bőröm.

2015. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!