Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki majd tovàbb hordja...

Ki az aki majd tovàbb hordja a maszkot attól, hogy már nem kötelezõ?

Figyelt kérdés
És miért?
2021. jún. 25. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Hordom tovább.
Nem hordom egy perccel sem tovább.
49 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Lecsengett a járvány 3. hulláma, és bízom az oltásaimban is, most nem fogom hordani. Amúgy is ritkán járok olyan helyre ahol elkaphatnám, leginkább a bolt jön szóba. De ha jön a 4. hullám, lehet, önként felveszem ismét.
2021. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért hordom, mert csúnya az arcom.
2021. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

A járvány nem tűnik el hirtelen csak azért mert itt a nyár és kell a gazdaságnak a turizmus.

Én hordom tovább.

2021. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindenhol biztosan nem hordom, de pl. boltban/més zárt térben ha nagyobb tömeg van, simán lehet, hogy felteszem. Miután több, mint 1 éve hordjuk mindenhol, számomra fura, hogy ma még mindenkire úgy tekintettem hogy potenciális vírushordozó, holnaptól meg már maszk nélkül mászkálok a tömegben. Szabadtéren viszont biztosan nem fogom viselni, ott elég meleg van anélkül is.
2021. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is csak ott és csak annyi ideig hordtam, amíg feltétlenül kellett. Nem fog hiányozni.
2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
2, én is azért hordom :D
2021. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Attól függetlenül, hogy lassan vége lesz ennek az egésznek, még fogom hordani tömegközlekedésben,boltban,emberekkel zsúfolt helyeken stb. Télen,ha mínuszok vannak, jól jöhet akkor is. Harmadsorban persze, nem szeretem ha a pofámba bámulnak, ezért is fogom pluszban hordani :D
2021. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem fogom hordani, nagyon megsínylette az arcbőröm a dolgot (attól még rendesen hordtam, amikor kellett) szóval örülök, hogy elhagyjuk. Mondjuk biztos hiányozni fog néha :D

Boncolásokra meg tuti fel fogom venni, ha amúgy nem lenne kötelező (egyetmista vagyok)

2021. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Én azon gondolkodom, hogy ha buszon metrón sokan leszünk, egymás nyakában mint a heringek akkor felveszem. Boltban, plázában, szabadban már nem.
2021. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok beoltva és tudtommal nem estem át a víruson.
2021. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!