Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki majd tovàbb hordja...

Ki az aki majd tovàbb hordja a maszkot attól, hogy már nem kötelezõ?

Figyelt kérdés
És miért?
2021. jún. 25. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Én az oltásban se bízom (Sinopharm) és a szervezetemben sem.



Ellenben NEMCSAK a korona miatt fogom továbbra is hordani, hanem mert amióta kell a maszk, jóval kevesebbszer és enyhébben voltam náthás is és nálam ez is szempont.

2021. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én max buszon, ha büdös emberek vannak a közelemben
2021. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordom tovább. Be vagyok oltva, de utálok beteg lenni. Kérdés az is, hogy meddig védhet az oltás, majd akkor tudom meg, hogy már nem véd, miután intenzívre kerültem? Ez egy akkora kísérlet amit most csinálnak, csak egy gond van vele, hogy emberi életekkel játszunk. Aztán van haszna is a maszknak:

- kevésbé érzem a büdösöket a buszon

- eltakarja a pigmenthiányos arcom, így nem bámulják a fejem a bumbernyákok, hogy miért nem egyforma színű mindenhol

- nem csak a covidot de más betegségeket is kivédhetem a maszkkal

Majd ha már tényleg nem lesz egyetlen covidos sem, majd akkor búcsút intek a maszknak.

2021. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Olyan betegségeim vannak ami miatt nem oltathatom be magam semmelyik oltóanyaggal sajnos. A védőoltás pedig nem úgy védi az embereket, ahogy azt a politikusok próbálják megmagyarázni. Én értem azt is hohy a gazdaságnak nyitás kell de ők maguk készülnek a negyedik hullámra. Ellentétben azzal a tévhittel, hogy a beoltott nem kapja el ő is elkapja, tünetei gyengébbek, de attól fertőz. Az olyan emberek fogják ezt az intézkedést bánni, mint én. Nem oltathatom be magam és szívbetegségem miatt mostantól nagyobb veszélyben vagyok.én hordom a maszkot tovább és egészséges társaimat is szeretném megkérni kellemetlen ugyan, de próbáljanak vigyázni a hozzám hasonló társaikra. Nem szeretnék meghalni, meg sok dolgom van az életben.Köszönöm!
2021. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!