Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki neked irányította a bevásárlókocsit vásárlásnál, te pedig kellemetlenül érezted magad utána?

Figyelt kérdés
Ez még így vicces lehet, valaki szemszögéből nézve. Viszont, mikor a szüleit is bevonja, hogy neked kell kezelni a velük kapcsolatos dolgokat, a te magánéleted sem tabu, az már zaklatás, nem?
2021. jún. 26. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hőgutát kaptál? Vagy én kaptam? Te zagyválsz értelmetlen, össze nem illő dolgokat, vagy velem van valami hogy nem értem?

Hogy jön egy random bevásárlókocsis koccanáshoz a szülő és a magánélet téma?

2021. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vágom
2021. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek!
2021. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nézzük, akkor még előfordul néha akkor is, amikor az utcán kellene elintézni az aktuálisan megközelíthető tartalomszolgáltatás is van.
2021. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Hozzávalók

A tésztához

50 dkg finomliszt

4 ek olívaolaj

3 dl víz

2.5 dkg élesztő

0.5 teáskanál cukor

1 kávéskanál só

A tetejére

500 g sűrített paradicsom

2 kk oregánó

1 tk bazsalikom

1 kávéskanál borsikafű

1 kk zsálya

só ízlés szerint

bors ízlés szerint

30 dkg mozzarella

15 dkg trappista sajt (reszelt)

20 dkg sonka

15 dkg szalámi (nem zsíros)

20 dkg csemegekukorica

20 dkg ananászkonzerv (szeletelt)



Elkészítés

A tésztához

Egy nagy keverőedénybeszórjuk a lisztet. A közepébe kis mélyedést képzünk, felöntjük vízzel, beletördeljük az élesztőt, sózzuk, cukrozzukés úgy 10 percig állni hagyjuk.

Először a tálban, majd gyúródeszkán dolgozzuk össze a tésztát, ekkor már a négy evőkanál olívaolajat is hozzáadva. Ha elkészültkét részre osztjuk, majdfél órára állni hagyjuk.Utána újból összegyúrjuk és külön-külön kinyújtunk.

Kilisztezett tepsibe fektetjük az egyik, majd ha elkészült, a másik darabot.

A tészta egészét megkenjük a fűszerezett paradicsompürével, a tetejét pedig ízlés szerint díszítjük.

Egyik negyedére sonkát és ananászt tehetünk, másikra szalámit, harmadikra kukoricát, negyediket hagyhatjuk szabadon. Ekkor jöhetnek a mozzarella szeletek és a trappista reszelék, mert sajtból, ugye sosem elég!

Előmelegítettsütőben 15-20 perc alatt készre sütjük a finomságot.

Jó étvágyat hozzá!

2021. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira érdekelne pedig ennek a kérdésnek a háttérsztorija.. vagy bármiféle további infó, kifejtés..
2021. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!