Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tudnék menni lakni 21...

Hova tudnék menni lakni 21 évesen pénz nélkül? Nincs valami olyasmi mint az anyaotthon anyaknak? 21l

Figyelt kérdés

El kell itthonról mennem nagyon sürgősen. 3 ezer forintom van és fizetés még nagyon messze van. A munkahelyem sem lesz már mert onnan is le kell számolnom

Arról tudok hogy akinek van gyereke van olyan lehetőség hogy anyaotthon, de akinek nincs gyereke nem tud segítséget kérni sehonnan?

Nincs senkim, munkába van egy két haverom, de rájuk nem számíthatok ok nem barátok csak haverok...

Az előbb is elkezdtem sírni de eszembe jutott hogy erősnek kell lennem most nem gyengülhetek el meg kell oldalon a lakhatasom és az egész életem

Miskolc van legközelebb hozzám

Mit tennétek a helyemben?


2021. jún. 27. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők esetleg nem opció? Unokatesók?
2021. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

"Nincs valami olyasmi mint az anyaotthon anyaknak?"

De van, hajléktalanszállónak hívják és pont neked találták ki.

2021. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Abban reménykedsz hogy egy pali befogad?? Nekem nem kellesz.
2021. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Hú. Részvétem.


A munkahelyet ne engedd el!!! Bevételekre mindenképp szükséged van.


Bebuszoznék Miskolcra és jelentkeznék a polgármesteri iroda szoc. osztályán (v mi a ponos neve ott), megnézném még aznap az összes, miskolci egyházi lehetőséget is. Apropó, nincs véletlenül Miskolcon/a közelében olyan munkáltató, amelyik ad munkásszállást? MÁV, v vmi nagy összeszerelő üzem jutot eszembe most. Ha van időd, akkor a Suzukit is ajánlom, nekem bevált.


Még törpölök, hátha eszembe jut vmi.

2021. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munka ami szállást is biztosít, nézz szét hirdető oldalakon
2021. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj az nem azonnali lehetőség

És nekem azonnal el kell innen mennem

Szó szerint nincs senkim

Ha valaki elmondana ezt nekem hogy neki ilyen élete van nem hinném el hogy ilyen létezik

2021. jún. 27. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha nagy a gáz, hajléktalan szálló átmenetileg. A cuccodra vigyázz.


Vagy egy templomhoz, egy apáca rendhez menj el, hogy segítséget kérsz, általában szoktak adni a rászorulóknak. Pláne a segítő rendek. (Egy ismerősömet egy munka kapcsán átvágták az usaban, és kínjában az első helyen kért segítséget - mint kiderült ez egy templom volt. Meghallgatták és segítettek neki egy kicsit talpra állni. A lényeg hogy lássák hogy csak átmeneti és mihamarabb talpra állsz

(Az ismerősöm szállást kapott - persze közben 100%ban dolgozott a hazajutáson, nem használta ki őket).

2021. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Miskolc közelében lakok, de nem tudok mást mondani mint a munka szállással. Ilyen helyekre amúgy azonnal felveszik az embert. Egyszer elküldtem az önéletrajzomat, 1 órán belül hívtak is.

A máltai szeretetszolgálatnál érdeklődj esetleg... Mondjuk amilyen alakokat látok ilyen helyeken, 21 éves lányként nem vállalnám be.

2021. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Kötelessége lenne a Fidesznek minden fiatalnak saját házat/lakást biztosítani.
2021. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
9. Igen de azok inkább lopnak.
2021. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!