Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, elkaptatok egy halálos betegséget, és csak 6 hónapotok van hátra?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok, mit reagálnának erre a hírre különböző emberek. Sőt, mit csinálnátok?

Kihasználnátok a maradek időt?



2021. jún. 30. 04:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak én tudnék róla meg a dokim hogy 6-hó és kampó, és abszolúte 100% lenne a halál.


Hát mondjuk úgy hogy 1-2 embernek menekülni kéne...

2021. jún. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az utolso 6 honapomaban Sok-sok oromlanyt meglatogatnek.
2021. jún. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Sok minden függ attól hogy az a 6 hónap mennyire szenvedésmentes. De szerintem a "mi lenne ha" és az éles szituáció között nagy különbségek lehetnek.
2021. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Igyekeznék, hogy minél kevesebb rendezetlenség maradjon utánam.
2021. jún. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt így,egészségesen nem lehet objektíven látni, így nem tudom. Sok embert láttam ilyen diagnózissal szembesülni,hát az átlag összeomlott és depressziós lett. (Daganatos betegekkel dolgozom). Én szerintem hasonlóan reagálnék,aztán vagy ki tudna húzni belőle a családom vagy nem. De ha belegondolok,hogy itt kéne hagynom a most 11 hónapos fiamat,gyanítom,nem tudnék kijönni a depresszióból. Hát,sose kerüljünk ilyen helyzetbe.
2021. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Pánikba esnék és üvöltenék a halálom napjáig hogy, hogy lehetek ilyen szerencsétlen szar alak, hogy nem élhetek tovább!
2021. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Szomorú lennék, ez egyértelmű. A hírt közölném a családdal. Aztán elutaznék Bora Borára, akár egyedül is, mivel ez a legnagyobb álmom.
2021. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Elutaznék az USA-ba, mindig nagy álmom volt.
2021. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nagyon boldog lennék. Először elutaznék Buenos Airesbe (mert mindig is elakartam jutni oda), aztán elvégeznék egy rituálét, amitől majd a szellemem évszázadokon át kísértené a családom. Aztán nagy örömmel meghalnék.
2021. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy milyen állapotot jelentene az a 6 hónap. Ha legalabb 3 hónap nem jelentene egészségügyi visszaesést, akkor az egészet végig nyaralnám, főleg az Alpokban, jópár 3 ezres és 4 ezres csúcsot megmászva.
2021. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!