Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, elkaptatok egy halálos betegséget, és csak 6 hónapotok van hátra?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok, mit reagálnának erre a hírre különböző emberek. Sőt, mit csinálnátok?

Kihasználnátok a maradek időt?



2021. jún. 30. 04:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Én azt tenném, hogy az eddigi rosszra fordult kapcsolataim amik fontosak voltak az életemben, jobbra fordítanám, hogy el tudjak búcsúzni tőlük normális keretek között. Aztán kiélvezném a maradék hátralévő időm, olyan emberek társaságában akiket szeretek, hogy a jó dolgokra emlékezzenek halálom után. Megtenném azt amit eddig szerettem volna, csak valamilyen módon nem sikerült vagy nem tudtam. Röviden tömören kiélvezném a rövid időt, ami még hátra van.
2021. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Ên tudod mit csinálnék?

Elmennék jamaicára és fűveznék, tenger parton úsznék.

Utánna brazíliába,csajozni.

Aztán Svájc,csokizni és hegyekben utazni,és vennék eredeti svájci órát.

2021. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12-es.

Tengerpartonúszás érdekes lehet, akiket eddig láttam azok mind a tengervízben úsztak a part mellett....

2021. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én boldog lennék, hogy csak ennyi van végre hátra e Földön, a Pokolban.

Nem lenne értelme felkeresni senkit sem elbúcsúzni, vagy hasonló.

2021. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megneznem a Horn-fokot egy deli-sark-Patagonia korutazas, hajouttal. A vege fele kabitoszerekkel tartanam magam jo hangulatban, es erdekes emberek koreben egy szep helyen, kezeles es orvos nelkul szeretnek meghalni.
2021. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szóltam semmit, csak elkezdtem intézkedni.

Szívbeteg vagyok, és nem tudni, hogy ma fogok-e meghalni, vagy öt év múlva. Amikor keresztbe-kasul kivizsgáltak már, több orvos (köztük másik országbeli is) több vizsgálat után véglegesítette a diagnózist, akkor elmentem ügyvédhez és csináltam egy végrendeletet. Lebeszéltem egy tudományos intézettel (és le is papíroztuk), hogy a testemet ők használják fel oktatási és tudományos célokra (1. igy a hozzátartozóimnak nem jelent terhet a temetéssel összefüggő hatalmas költség, 2. nem kell temetőbe mászkálniuk sirgondozás cimén, 3. ezzel a tudományt-oktatást szolgálom, 4. nekem pedig teljesen mindegy lesz) (nem Magyarországon élek, mielőtt beleköt valaki).

Közben kértem rokkantnyugdijat (52 eves vagyok), és, miután az állapotom visszafordíthatatlan és gyógyíthatatlan, meg is kaptam (szívátültetés nem lehetséges). Pluszként elmentem heti 5 nap 2-3-4 órás játszótéri felügyelőnek a közeli iskolához (naponta változik, hogy hány óra, de nem több heti 18-20 óra). Az iskolai szünetekben (amikor nincs munkám) akkor utazgatok. Ennyi.

2021. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Mivel daganatos beteg vagyok így nálam is bármikor beállhat a halál ,de akkár évekig is élhetek még lehet hogy 90éves koromban fogok csak meghalni ,pedig kb 200daganat van a testemben neurofibromatisos vagyok , így én mindennapom úgy élem mint ha az lenne az utolsó napom. Mert sose lehet tudni melyik lesz az. De ha konkrétan rudnám hogy 6hónapom van hátra ,elintézném hogy a hamvaim a Grand Canyonban szórják szét ,mindent én állnék ,van félre tett pénzem . És apumat begizetném egy amerikai focimecsre mert nagy ápma neki hogy élőben láson egyet. Csinálnék egy videót a családomnak és fognám magam kimennék Amerikába és a 66os úton végig mennék egy 67es Elenorral. :)
2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

13

Jójó,elírás na XDD

2021. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!