Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Hát egy picit hosszú lesz a történet, előre is bocsi. Körülbelül 4 éve egy katsztrófa a párkeresési “szerencsém”. 2017-2020 között volt egy 2,5 éves kapcsolatom és mellette nagyon meghíztam. Hála istennek, valamennyit sikerült már leadni de még közel sem az igazi. Azóta amikor találkozom valakivel akkor általában egy első vagy második találkozásig jutunk el aztán utána abbamarad az egész. Nem tudom egyszerűen mire fogjam csak a hízásra, holott minden esetben küldök képet a jelenlegi “állapotokról”. Kezd baromi idegesítő lenni, mert régen soha nem volt gondom a párkereséssel és még mindig ugyanaz az ember vagyok aki voltam hízás előtt. Lassan már egyáltalán semmi önbizalmam a sok csalódás miatt. Küldhetnék valakinek előtte utáni képeket,hogy megbizonyosodjak arról,hogy tényleg ez az oka? Mert már megbolondulok ettől...


25/L


2021. jún. 30. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy veled van baj, az ember sokszor a legkiszámíthatatlanabb helyen és időben talál rá a leendő párjára, lehet az egy hónapon, egy éven, vagy akár több éven belül is. Illetve a korábbi kapcsolataid alapján nem változtak meg az elvárásaid, hogy milyen értékeket tartasz fontosnak, aminek lehet, hogy eleve kevesebben felelnek meg, és így kisebb is az esély arra, hogy kölcsönösen illetek egymáshoz?

Megköszönöm, ha megosztod velem a képeket, szívesen leírom a véleményemet férfiszemmel.

25/F

2021. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Elküldtem
2021. jún. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!