Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem élvezitek a nyarat?

Miért nem élvezitek a nyarat?

Figyelt kérdés

Covid téma persze. Nem telik el nap úgy, hogy ne lenne itt (nem feltétlenül ebben a topicban, általában a gyiken), olyan kérdés, hogy mi lesz ősszel? Bezárják-e újra a sulikat? Féltek-e az alfa béta, gamma, delta, vagy omega mutánstól? Egyébként is, az oltatlanok miért nem akasztják már most fel magukat, hisz ősszel úgyis mind meghalnak?

Nyáron visszaszorul, legalábbis azt mondják, ősszel majd biztos lesz hullám. Még nem tudjuk, milyen, de addig miért kell non-stop rettegni? Nem unják még az emberek?



2021. jún. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
én élvezem, csak ez a hőség menne már el
2021. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az a nyárhoz tartozik! Én szeretem. Mondjuk a lakásban már tényleg durva. Azt nem annyira.
2021. jún. 30. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
azért az elmúlt néhány nyár csak lement 38 fokok nélkül
2021. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Már nagyon várom, hogy meglegyen az 5,5 millió beoltott, mert akkor tudok menni végre a strandra. :) Az idei célom a 2 km úszás. :) Tavaly meg volt az 1 km.


Én örülök, hogy végre meleg van, nagyon elhúzódott a hideg. Nálam a nyár egyenlő a meleggel, napozással és a strandolással. Nyaralni idén nem megyünk, de legalább strandolni hamarosan tudunk. :)


Nem vagyok beoltva és nem is leszek. Minden egyes nap teszek saját testi és lelki egészségemért, ezért sem vagyok beteg. :)

2021. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én élvezem. Strandolunk a gyerekekkel, lányom úszni tanul. Nemrég voltunk moziba is, nemsokára pedig a Balcsira megyünk nyaralni sógornőmékkel. Végre lehet menni edzőterembe is. Még nem dolgozom, gyesen vagyok, szóval kihasználom az utolsó szabad hónapokat a gyerekekkel.😊
2021. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most borzalmas, vizsgaidőszak:/
2021. júl. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem élvezem, mert magányos vagyok.


21F

2021. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem augusztus közepétől szeptember elejéig van kivéve szabadságom, akkor látogatnék haza. De már jönnek cikkek, amikben avval riogatnak, hogy akár már jövő hónapban jöhet a negyedik hullám, meg végetérhet a turista szezon. Így mégis hogy élvezzen bármit is felhőtlenül az ember?
2021. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira élvezem, mert nyáron valahogy sokkal rondább vagyok :D A hőségtől sokkal gyatrább lesz a bőröm stb
2021. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!