Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertált, kissé fura...

Introvertált, kissé fura társaim! Ti a középiskolai vagy az egyetemi éveket és életet élvezitek/élveztétek jobban?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy miért, miben volt jobb az egyik illetve a másik!

2017. febr. 13. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemit mert itt sokkal jobban elfogadják azt ha valaki nem egy nagy társasági ember. Gondolom azért van így mert itt már annyira nem nagy a gyerekesség mint középsuliba.
2017. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyetemit. Addig azt hittem introvertált vagyok, de csak rájöttem, h idiótákkal vagyok körülvéve, jó hogy nem akartam velük beszélgetni. Egyetemen annyi ismerősöm volt, mint a fene, mindennap sörözni jártam, sosem voltam annál boldogabb
2017. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az egyetemit.
2017. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Egyetemit jobban élveztem, értelmesebb emberek között jobban érzem magam, mint a gyerekes és suttyó prolik között középiskolában.


Amúgy tudjátok mit nem értek, hogy az első két válaszolót mi a fenéért pontozta le valaki? Prőbálom megérteni az illető észjárását, hogy mégis mi lehetett sértő számára a válaszukban... Nem bír felfogni.

2017. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A középiskola borzalom volt, kiközösített voltam. Egyetemen már volt pár ember, akikkel jóban voltam, még ha nem is volt nagy barátság.
2017. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Én még középiskolába járok (2010 óta, 8 osztályos gimi), így a vége fele 10.-ben, meg most így 11.-ben belejöttem.

Nem tudom, hogy milyen lesz később, de most..

Kicsit fáj, hogy az emberek 90%-val egyáltalán nem értek szót, és nem tudom, hogy az én hibám-e, vagy nem... Egyszerűen hülyék, irritál ez az iskola. De máshol is ez lenne. Ráadásul van egy lány is, aki szép is, meg tán okos is, neki meg nem jövök be,

De, öröm az ürömben, van kb. 4-5 osztálytársam, akikkel jó viszonyom van, elröhögünk, floorballozunk, stb.

Hogy középsuli után mi lesz, valószínű megint 2-3 év magány, de ne így legyen. :) 16f

2017. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem volt az igazi, de a középiskolait jobban élveztem. A sulink jó hely volt, sokféle ember, színes programok, relatíve jó oktatás. Az osztálytársaimban a különbözőségek ellenére is elég sok közöset találtam. Az egyetem izgalmasnak indult, szabadság, kollégium, de a bitang nehéz tananyag miatt sz**ni is alig volt időm, minden percemet lefoglalta a tanulás. Két-három év alatt eléggé bele is fásultam, és jó néhány (humán) szempontból inkább visszafejlődésnek nevezném ezeket az éveket. A közeg túlzottan speciális, szektaszerű volt, a többiek vagy teljesen bele voltak bolondulva a szakterületükbe, vagy olyan cipőben jártak, mint én. A legjobban a mostani életemet élvezem, bejön a független, kereső felnőtt-lét.
2017. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gimi közepesen szar, egyetemen az első szakon irdatlanul szar, az új szakon jó
2017. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy az volt a gond h pánikbeteg/depressziós/szócfóbiás voltam, az egyetemen az elején meg egy nagyon klikkes kislétszámú évfolyam volt és durván visszaéltek a helyzetemmel
2017. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!