Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogilag mit tehetek, ha...

Jogilag mit tehetek, ha néhány ember azt terjeszti rólam, hogy skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés

Az illetőnek rengeteg ismerőse van és mindenfélét összehazudozik rólam, mert kiakar tolni velem.


Tűrjem? Eléggé tönkretette az életemet.


2021. jún. 30. 20:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy megölöm magam, így megoldódna minden.
2021. jún. 30. 20:19
 2/23 anonim válasza:
17%

A gyengék elhullanak

Puszi

2021. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha megölöd magad nem fog semmi megoldódni mivel az összes szerettednek és családtagodnak fájdalmat okozol, továbbra is terjeszthetik a pletykákat hiába haltál meg max te nem fogsz tudni róla hisz nem létezel már, ez gyávaság és menekülés és erről is fognak pletykálni a továbbiakban. Vagy más helyre mész ha munkahelyen van ez vagy kirekeszted az ilyen embereket az életedből és új embereket ismersz meg..

de nem értem miből feltételeznék hogy az vagy? honnan indult a pletyka?

2021. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3 Ez egy komplex történet.


Ez az ember egy pszichopata. A lényeg, hogy undorító, amit tett.

2021. jún. 30. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy lányt, akiről egy szerintem sokkal rosszabb dolgot terjesztettek, még pedig azt, hogy k#rva. Ennek semmilyen valóságalapja nem volt. Egyszer a lány sétált az utcán és utánaszóltak, hogy "mi van te k#rva?" A lány mégsem ölte meg magát, mélyen érintette az eset, de erős maradt, és mára már túl van ezen.

Kérdező, ha minden ember megölné magát, amikor valamilyen rosszindulatú pletykát terjesztenek róla, a népesség fele már nem élne.

2021. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az tartja bennem a hitet, hogy mindenki visszakapja amit a másikkal tett.


A karmát nem lehet kikerülni.


Bár én nem kívánok neki rosszat, azt bánom, hogy tönkretette az életemet.

Mert ha nem teszi ezt, akkor ő sem kapná vissza a sorstól.

2021. jún. 30. 20:29
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 Jogos:)
2021. jún. 30. 20:30
 8/23 A kérdező kommentje:
#2 Köszi XDD
2021. jún. 30. 20:34
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kis semmiség miatt ölnéd meg magad?

az nem lehetőség hogy elkerülöd azt az embert aki terjeszti ezt rólad és azt az ismerettségi kört tehát teljesen új helyre mész ahol nem ért még sérelem?

ne hogy már ilyen miatt legyél öngyi.

mások küzdenek az életért, hidd el ha utolsó pillanatban lennél a halál előtt másképp gondolkodnál és mindenképp élni akarnál még ennek ellenére is. túl kell lépni, támaszokat kell szerezni, új helyre vonulni és kerülni a pletykafészkeket.

2021. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A skizofrénia olyan mentális betegség, ami azért elég egyértelműen látszik. Szóval ha nem vagy az, akkor nem mutatsz tüneteket sem, ergo pletykálhat nyugodtan.
2021. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!