Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összességében a nők vagy a...

Összességében a nők vagy a férfiak testét tartod szebbnek?

Figyelt kérdés
Szexualitástól függetlenül, szerinted melyik test van jobban összerakva, ha egy á t l a g női és férfi testre gondolsz? Az indokra is kíváncsi vagyok.

2021. júl. 2. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

#10

Miért ne lehetne elvonatkoztatva? Amúgy sem az a kérdés, hogy melyik a vonzóbb...

2021. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én festőként szívesebben dolgozom női modellekkel. Valahogy kecsesebb, ívesebb a női test.

Egyébként ettől fügetlenül teljesen heteró nő vagyok, nem izgat a női testek látványa, csak átlagban szebbnek találom őket. Bár én ilyen furán vagyok bekötve, hogy zömmel csak a párom teste izgat, aki iránt érzelem is van. Egy sima férfi test látványa sem izgat fel, akármennyire izmos vagy kidolgozott.

2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Hetero nőként a nőit. Mikor emberábrázolást tanultunk, sokkal szebbnek tartottam, pedig minden modellünk, férfiak és nők, öreg és ráncos volt.


Meg ez nagyon gyerekes tudom, de kicsit vicces, hogy mondjuk ott vannak a tévében a politikusok, akárki komoly férfiak, de a lábuk közt fityeg egy darabka hús, amit mindig pakolgatnak, mindig útban van.


Demiszexuálisként maga a test nem izgat fel, ahhoz ismernem kell az embert, tehát számomra nincs különbség idegen férfi vagy nő teste közt.

2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha nekem valaki azt mondja, hogy átlag testalkat, akkor én bocsi, csak arra tudok gondolni, hogy mivel hazánk Európa legelhízottabb országa, ezért az átlag magyar emberen van minimum 10 kg zsírfelesleg, ergó elhízott, mivel a többség ilyen, sajnos.


Ha az átlagot nézzük, akkor egyik sem tetszik, mert nem lehet szép egy eligénytelenedett test.

Aki foglalkozik magával, külsejével az nemtől függetlenül tud szép lenni. Mind a két nemben találtam már nagyon szépet, tehát én, heteró nőként, mind nem testét szépnek tartom, ha ad magára az illető.

2021. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Hetero nő vagyok, de a női testet szebbnek tartom. Nem vonz szexuálisan, de sokszor festek, rajzolok és női testet mindig szívesebben. Maga a nőiség ami sugárzik belőle, szebbé teszi mint a férfi testét. Amit viszont meg tudok kívánni, de annak már semmi köze a művészethez.
2021. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a női átlagot tekintve. Illetve szeretem, ha valakin van egy kis plusz (nem, nem durva elhízásra gondolok, amikor valakinek már alakja sincs), csak a kerekebb formák vonzanak, férfiakban is. Haj, szemszín, bőrszín, magasság jóformán teljesen mellékes, de a kerekebb alkat kapásból előny nálam.
2021. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hetero nőként is a női test mert annyi gyönyörű festmény van a női idomokról.Pl Vénusz születése Botticelli-től vagy Rubens festményei is szépek ahol nőket fest meg és a működése ahogy ciklikusan minden hónapban ismétlődik minden folyamat az is érdekes tehát belülről is
2021. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:
87%
Egyiket sem, a nőin nekem nem tetszenek a mellek, a férfin meg a nemi szerv és a sok szőr. A 2 közötti lenne számomra a legesztétikusabb.
2021. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%
Biszex nőként a női testet tartom szebbnek. A férfiakban a viselkedésük jobban vonz.
2021. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#18 Nagyon fura, amit írsz, de egyetértek veled.

2021. júl. 2. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!