Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összességében a nők vagy a...

Összességében a nők vagy a férfiak testét tartod szebbnek?

Figyelt kérdés
Szexualitástól függetlenül, szerinted melyik test van jobban összerakva, ha egy á t l a g női és férfi testre gondolsz? Az indokra is kíváncsi vagyok.

2021. júl. 2. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként a női testet, persze ha nem valami leszbikus femináci a tulajdonosa.
2021. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Képzőművészként én a női testet tartob szebbnek, esztétikusabbnak. Formáit tekintve izgalmasabb, több rajta a domborulat, az ív. Fotózás, rajzolás szempontjából is a női test sokkal jobb, sokoldalúbb téma, mint a férfi test. Mindig jobban szerettem női aktot rajzolni.

Arc tekintetében viszont a férfiarc tetszik jobban, hasonló okok miatt, a férfiarc formagazdagabb, mint a női. Tehát portrézásra inkább a férfiakat szeretem.

Amúgy hetero nő vagyok.

2021. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, hiába próbálok elkövetkeztetni attól, hogy a lányokat szeretem, azt kell mondjam, hogy a női nem még nem szexuális értelemben nézve is sokkal szebb a szememben, akkor is ha teszem azt csak egy 12 éves lányról van szó meg akkor is ha egy már öreg, de magát jól tartó asszonyról. Abban viszont egyetértek az utolsó válaszolóval, hogy a férfiak arc struktúrája jóval gazdagabb a nőkénél.
2021. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%

Átlag nõi vs átlag férfi esetén szerintem a férfi test szebb. Hormonális okokból nekik sokkal könnyebb jó formában maradni 0 befektetéssel.

Viszont szépen karbantartott, jó genetikájú nõ vs féfi esetben a nõi test jobban tetszik.

2021. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!