Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy olyan valakinek írogato...

Ha egy olyan valakinek írogatok messengeren, aki nem mondja konkrétan ki hogy hagyjam békén, ne irkáljak, azzal nincs semmi probléma? Nem zaklatás?

Figyelt kérdés
Főleg, ha még rá is kérdezek, hogy nem zavarom-e vele, és azt mondja nem, csak kicsit túl sok, de nincs baja vele
2021. jún. 27. 10:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Akkor sok vagy neki, csak nem akarja kimondani. Én hagynám inkább pár napig v akár egy hétig és ha nem jelentkezik akkor egyértelmű lesz a válasz.
2021. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom. Majd (ignorál vagy) letilt, ha zavarod.
2021. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog utálni, csináld csak.
2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem burkoltan próbálta a tudtodra adni, hogy egy picit sok voltál neki, csak közben mégsem meri megmondani kerek perec.

Nem tudom, hogy most sokat írtál-e neki, vagy csak "nagyon pörögtél", de lehet, hogy most érdemesebb lenne pár napig nem írni neki. Legalábbis én ezt tenném. Utána a reakciójából lehetne következtetni, hogy onnantól hogyan tovább.

2021. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit túl sok vagy az azt jelenti, hogy kicsit túl sok vagy.


Hagyd őt, nem véletlenül nem keres.

2021. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!