Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy visszatérjek a régi kerékvágásba és ne érdekeljen hogy egy selejt vagyok? 26F

Figyelt kérdés
Egészen az idei évig nem érdekelt, hogy ronda, impotens és csóró vagyok. Aztán munkahelyemen kikezdett velem egy lány (aki tetszett is nekem), és ekkor döbbentem rá hogy milyen szar, hogy nem tudok mit kezdeni egy nővel (mivel impotens vagyok) meg milyen gáz hogy ennyi idősen is szüleimmel élek. Természetesen semmi nem lett a kapcsolatból, pár találka, ölelkezés, csókolózás volt, de nyilván nem tudtunk tovább lépni mivel nekem nem működik a szerszámom illetve egyéb okok miatt sem. Természetesen ez is kisebb csoda volt, hogy megtetszettem egy nőnek, nem valószínű, hogy ez még egyszer meg fog történni, de azóta naponta azon kattogok, hogy mekkora selejt vagyok és hogy mi értelme így az életemnek. Szinte semmi másra nem tudok már gondolni, pedig előtte gondtalanul teltek a napjaim, nem foglalkoztam a helyzetemmel. Már megbántam hogy egyáltalán belementem ebbe, hagyni kellett volna a fenébe, mert nagyon frusztráló minden nap ezen kattogni, főleg hogy nem is tudok mit tenni ezek ellen (a költözés később megoldható lenne, de a rondaság ellen nem tudok mit tenni, az impotencia sem fog elmúlni).
2021. júl. 3. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz ezzel a problémáddal, ahelyett, hogy valami világmegváltó tanácsot várnál random ismeretlen emberektől.
2021. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen kamu kérdéseknek mi értelme van? Ennyire unatkozol?
2021. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2021. júl. 3. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Impotens vagy, de belementél egy kapcsolatba, peeersze.
2021. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért ennél bonyolultabb volt a helyzet. Egyrészt reménykedtem hogy javulni fog a helyzet, bíztam benne hogy fizikai kontaktus hatására beindul a merevedésem (ezt ugye nem tudhattam mivel korábban nem kerültem nővel fizikai kapcsolatba). Másrészt nem olyan lányról beszélünk aki azonnal szétteszi a lábait, szóval volt idő megtapasztalni müködne-e a dolog (mondtam is neki az elején hogy meglátjuk mi lesz).

Nem működött a dolog, egy hónap után faképnél is hagyott, amiben semmi meglepő nincs.

2021. júl. 3. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

"bíztam benne hogy fizikai kontaktus hatására beindul a merevedésem"


Inger-válasz reakcióról beszélünk, ha egyedül nem tudod felállítani, külső ráhatásra sem fog menni, ez neked is nyilvánvaló. Az pláne nonszensz, hogy nem fordultál vele orvoshoz.

2021. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért, mit kezd vele az orvos? Felír valami gyógyszert amit szedhetek egész életemben? Ráadásul azok a gyógyszerek sem a problémát szüntetik meg, hanem átmenetileg merevedést okoznak. Nem látom semmi értelmét.
2021. júl. 3. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell életed végéig szedned pl rendszeresen, csak akkor amikor merevedést akarsz. Ilyen egyszerű.
2021. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!