Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paul Street és Polla együtt...

Paul Street és Polla együtt vannak?

Figyelt kérdés
Minden koncertjére elkísérte, csomót sztorizott róla a napokban 😳
2021. júl. 3. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen, lattam PH-n is.
2021. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2021. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

nahát xd

nem tudom az is lehetséges viszont nem nézném ki hogy ilyen lány lenne az idealja (de ki vagyok én hogy online íteljek, és nem is találkoztam vele élőben?!)

2021. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Elárulom hogy az instamodell külsejű csajok minden fiúnak és férfinak bejönnek, bár tudom hogy vannak más típusú lányok akik nem értik hogy ez miért van :D
2021. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem újdonság. De Polla nem "instamodell" külsejű. Teljesen átlagos, főként az arca.

Egy Kálmán Szilvi már inkább ez a kategória és megkérdőjelezhetetlenül szép női szemmel is. Persze, lehet jönni a plasztikával, de teljesen mindegy, mert gyönyörű.

2021. júl. 14. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk úgy hogy 20ból 19 férfi a pollával is összejönne a maradék 1 meg meleg :D
2021. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Lehet akármilyen értelmiségi meg művészlélek a Paul Street az ő fejét is el tudják csavarni a jó csajok akik mindenkinek az ideáljai gyakorlatilag.
2021. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Inkább 19 fiú. Én nem vagyok meleg, de teljesen egyetértek a kérdezővel. Pollának maximum az alakja lehet figyelemfelkeltő azok számára, akik nem járnak kondiba, mivel ott minden második csajnak hasonló vagy jobb formája van. Az arca meg tényleg átlagos. Nem mondom, hogy a maga módján nem szép, na meg ízlések és pofonok ugye..De az instamodell jelzőhöz tényleg semmi köze nincs. Azok a nők teljesen más szint.
2021. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem szóval csak a külsejéről tudok nyilatkozni ami azért elég vállalható kategória.

A kérdező lehet arra gondolt hogy egy visszafogottabb értelmisegi lányt jobban el tudna képzelni paulstreet mellett mert polla már ránézèsre is ilyen plázacsajszi kategória, nem elég visszafogott vagy túl proli esetleg buta. Gondolom sminktutorialokat csinál meg influencerkedik és nem a legélesebb kés a fiókban, de ilyen külső paraméterek mellett erről hajlamosak a fiúk nem tudomást venni :D

2021. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, van róla videó ahogy egy fellépés előtt megcsókólja: [link]
2021. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!