Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Polla és Paul Street együtt...

Polla és Paul Street együtt vannak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2020. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hál istennek!
2020. júl. 4. 17:53
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ezek kik?
2020. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Youtuberek
2020. júl. 7. 11:55
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Szégyen, hogy ma tartalomnélküli youtuberkedéstől sztár lehet valaki...
2020. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Xd kit érdekel?

Nem az volt a kérdés

2020. júl. 8. 11:00
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

5


Egyetértek, szégyen.

2020. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Paul Street videóit szeretem és a videóból az jön le nekem hogy amúgy egy értelmes ember aki számomra érdekes tartalmakat gyárt. A zenéit is szeretem, a mai magyar zenészekhez képest szerintem kiemelkedő (nyilván nem az összes magyar zene rossz viszont amit mostanában a kortársaim hallgatnak az valami borzalmas, autotune az egész de annyira hogy még sokszor azt sem értem mit énekelnek ha nem olvasom mellé a szöveget) Pollával sincs igazából bajom mert tök jó dolog hogy motiválja az embereket az edzésre viszont nekem néhány videójából az jött le hogy elég buta és nagyképű. Szóval igazából nem a kérdésre válaszoltam de nem kellene minden youtubert általánosítani mert igenis vannak olyanok akik rendes tartalmakat gyártanak csak meg kell találni őket.
2020. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Honnan gondoltad hogy eggyütt vannak?

Egyébként szerintem nem mert nagyon külömböző személyiségek és a tartalmuk is teljesen más. Meg Polla mindenhova kirakja a seggét és Paul Street nem díjjazza ezt a viselkedést.

2020. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

"Paul Street videóit szeretem és a videóból az jön le nekem hogy amúgy egy értelmes ember aki számomra érdekes tartalmakat gyárt."


Paul Street nemlétező konteókat gyárt és eladja a barmoknak.


"Pollával sincs igazából bajom mert tök jó dolog hogy motiválja az embereket az edzésre viszont nekem néhány videójából az jött le hogy elég buta és nagyképű."


És tudod, hogy miért motivál az edzésre? Mert azon kívül, hogy bohóckodik és edz, nem tud felmutatni semmit se. Olyan egyetemre jár, ahol csak, vagy szinte csak fizetős képzések vannak, tipikus napközis egyetem, azoknak akik nem tudnának értelmes helyre bekerülni.


"Meg Polla mindenhova kirakja a seggét és Paul Street nem díjjazza ezt a viselkedést."


Paul Street inkább nemlétező hülyeségekről csinál videókat, amik logikailag és tartalmilag is eléggé kifogásolhatók, mondhatni, nem is léteznek.


Számomra mutatja a magyar youtube színvonalat, hogy a buta pi.csa és az, aki hazudozik és kitalált konteókat gyárt, (persze olyan dolgokról, amik nemcsak, hogy nem léteznek, még logikailag sem állják meg a helyüket) ennyire népszerű. Igazából mindkettő káros. Pollát kanos kisfiúk nézik sokan, Paul Streetet meg ugyanezek csak lányban. Mindkettő káros. Paul STreet tipikusan a kamu összeesküvés elmélet gyártó, Polla a buta kislány.

2020. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!