Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout és a Bodybuildi...

Street workout és a Bodybuilding együtt megoldható?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam az utóbbi időben hogy mi lenne ha a testépitest és a Street workout - ot ötvözném egymással , de azonban nem tudom hogy hogy hatna egymásra a két edzestipus. Nem a fekvőtamaszra,pull up-ra,vagy a többi hasonló alapgyakorlatra gondolok ,hanem az extremebb,keményebb gyakorlatokra amihez nagyon erős vállra,hasra,hátra van szükség egyszerre mint pl.: A gyakorlatneveket nem tudom szóval bocsi .. lampaoszlopra merolegesen kapaszkodni, vízszintes rudon a ruddal párhuzamosan megtartani magad stb . Én ugy gondoltam az edzestervet hogy az első nap konditerembe masodik nap saját testsulyu edzés,és igy tovább szombatig . Vasárnap pihenő nap lenne . Szoval 3-3 edzés lenne mind2 fajtából. Annyit szeretnék tudni hogy ez így megoldható lenne e, vagy esetleg javítani kene valamin stb. Nyugodtan ba**atok le ha hülyeségnek gondoljátok vagy ilyesmi .

2016. dec. 13. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Max ha élvezétből akarod így csinálni. Amúgy semmi.
2016. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem találtad fel a spanyol viaszt, rengeteg terem van, ahol direkt minden megvan a saját súlyos edzéshez és minden a klasszikus súlyzós edzéshez... és ez nem véletlen.
2016. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt úgy hívják, hogy piac lefedés. Nem valami elit módszer, hogy egyszerre kell mindkettőt csinálni.
2016. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A testépítők mind "bvzik" és "kispötsűek"; a sw-osok meg "nyálas hülyegyerekek"; így ha egyszerre akarsz kispötsű bvzi nyálas hülyegyerek lenni, akkor remek ötlet.*


* Csak ironizáltam mielőtt valaki mellre szívná

2016. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg Schwarzenegger régi edzés videóit, ő sem vetette meg a saját súlyos gyakorlatokat, pofázni arról, mi profi meg mi nem profi hozzá állás, majd akkor ha legalább úgy nézel ki mint ő nézett ki..
2016. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%-os te egy napig nem bírod ki, hogy minden kérdés alá odahányd az értelmetlen baromságaid.
2016. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak, hogy értsed miért beszélsz baromságokat. Ronnie mérföldkövekkel erősebb és jobb forma volt, mint Arnold valaha és nem bohóckodott saját testsúllyal, mert felesleges súlyzós edzés mellett. Abból hülyeseg kiindulni, hogy 30 évvel képesek voltak egy tucat gyakorlatot csinálni egyetlen izomcsoportra. Meg amúgy se koxos mr olympiákból kéne kiindulnia egy naturál kezdőnek. Tömören ennyi.
2016. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*30 évvel ezelőtt
2016. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
+ arról nem is beszélve, hogy a saját testsúlyos edzés arnoldéknál is kimerült a tolódzkodás és húzódzkodásban, véletlen se csináltak olyat mint a human flag stb, amiröl a kérdező beszél.
2016. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szóval akkor nyugodtan csinálhatom a kettőt egyszerre ? Elején csak kezdő gyakorlatokat fogok csinalni ahoz hogy azokat a gyakorlatok eltudjam sajátítani. Az hogy birni fogom azt nem tudom , de nem fogom feladni az biztos . Kell az izom,erőnlét,alloképesség számomra. Testépittéssel nem fogom elérni azt az eronletet amit a sw-sek és az allokepesseget se . Ez az ok amiatt csinalni akarom. 
2016. dec. 14. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!