Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztél már ilyet életedben?...

Éreztél már ilyet életedben? Ha igen, ki iránt?

Figyelt kérdés

Éreztél már olyat életedben, hogy valakit annyira szerettél, hogy ki sem tudod fejezni? Hogy szavakkal elmondhatatlan? És olyan érzésed volt már, hogy annyira szereted, hogy bármit csinálnál, nem tudná teljesen kifejezni amit érzel?

Ha éreztél ilyet, ki iránt érezted?

Nem volt zavaró számodra, hogy úgy érzed, nem tudod kifejezni mennyire szereted? Hogy szeretnéd kifejezni és próbálod is, de az az érzésed, hogy mintha mégsem fejezné ki semmi igazán amit érzel.


Szívesen olvasnék tapasztalatokat, hátha valaki átélt ilyet. Mindegy, hogy ki iránt érezted, engem érdekelnének a válaszok a feltett kérdéseimre.



2021. júl. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Fiúként egy barátom iránt (de elmúlt).
2021. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet fura lesz de nem embernél éreztem ilyent (jó biztos a szüleimnél,fiatal koromban igen) de egyébként a barátnőimnél SEM.


Én egy kutyát szerettem ennyire,és sajnos nem rég meghalt.

2021. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A kutyáknál nem annyira bonyolult érzés. Brutálisak ilyen szempontból. Egy nagyon fontos hatás a kutyáknál, hogyha nem tudsz vele lenni, akkor iszonyatosan hiányzik... Ez elég durva. Embernél nem teljesen van így, de szerintem előfordulhat.
2021. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen. 26 voltam és ő volt az első lány aki érdeklődött irántam. Vele csókolóztam először. Sajnos elég hamar véget ért. Már nem tartjuk a kapcsolatot, de a mai napig megtennék neki bármit ha keresne.
2021. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért lett törölve az első válaszom. Ember iránt nem éreztem ilyet még de a kutyám iránti szeretetem nem tudom szavakba önteni.
2021. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az első választ nem én töröltettem, az biztos. Én mindenféle választ elolvasok és érdekel. Sajnálom, hogy valaki töröltette a választ. Vagy nem tudom mi történt.
2021. júl. 4. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval kutyák. A kérdező erre örömében tapsikol, meg sajnálkozik, hogy törölték az első doggo-választ. És még kérdezzük, miért tart ott a világ, ahol tart. Moral insanity szócikket tessenek olvasgatni.
2021. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy örömömben tapsikolok? Miért örülnék neki amiért töröltette valaki a választ? vagy miért örülnék mert elhunyt egy kutya?

Szerintem mindenféle szeretet szeretet és értékes, akár kutya, akár ember iránt érzi valaki.

2021. júl. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!