Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találtad meg az életcél...

Hogyan találtad meg az életcélod, mit akarsz csinálni az életedben? Mi az pontosan?

Figyelt kérdés
Pl. honnan jött az ötlet hogy te ezt a munkát akarod csinálni, honnan jön pontosan az a szenvedély? Ha még nem tudod mit szeretnél az életben mi okoz nehézséget? És megvalósítottad már, ha nem miért? Kort is irjatok

2021. febr. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem. Nincs lehetőség.
2021. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy fogalmaznám meg, hogy szép lassan odavezetett az ösvény.

Önfejlesztéssel kezdődött, majd miután legyűrtem a saját legkomolyabb akadályaimat, elkezdtem benne másokat segíteni.


Aztán rájöttem, hogy ez fekszik nekem professzionális szinten is.

35 felett gyorsultak fel a dolgok, most 37 vagyok, és ez még csak az egész életfeladatom kezdete.


A szenvedély végig velem volt, csak a tudás nem, illetve a saját fejlesztendő területeimen való túljutás vitte el az energiám jelentős részét.

2021. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj kényszerből.
2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 aha, mi az pontosan? Valami tanító, life coach esetleg?

#3 hát ja :/

2021. febr. 19. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Részben talált. :)

2021. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Màr semmit. A fiam akartam felnevelni. Nem lehet.
2021. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas áhitat, hála következtében, no meg saját készségeim tekintetében. Istenszolga vagyok.
2021. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!