Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állatok közül lennétek teknősök?

Állatok közül lennétek teknősök?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtan rajta milyen király élete van a tekiknek.


Sehova sem sietnek, még a kevésbé hosszú életű fajok is kb. addig élnek, mint egy ember, a páncéljuk védi őket a legtöbb ragadozótól, nincs foguk ezért nem lehet fogfájásuk, a hüllők között egyediek abban, hogy élvezetből szexelnek, misszionárius pózban, mérsékelt övben téli álmot alszanak.


Tengeri teknősként évszázadokat élhetsz meg, és beutazhatod a világ óceánjait.



2021. júl. 5. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Lennék
Nem
Inkább más állat
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem láttam teknőst misszionáriusban nyomni. A nőstény utána valszeg fel sem tudna állni, a hátán vergődne.

Kutyában tolják mint a többi állatfaj.

Amúgy jól hangzanak amiket leírtál, de közben olyan tehetetlen kis állatkák. A saját testüket sem érik el sehol. Ha viszket valahol, nem tudják megvakarni. Ha rájuk akad valami műanyag vagy akármi, nem tudják leszedni magukról.

2021. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ja, nagyon szép kis élet, csak ha felborulsz, és nincs a közeledben senki, ítélet napig kapálózhatsz a hátadra fordulva. 😁
2021. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én holló lennék vagy varjú. Nagyon okosak. De látom neked a szex a fontosabb, nem értem, emberként nem szexelsz? :)
2021. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tigris lennék. De nem állatkertben, hanem kint a vadonban. A szex neki ugyan nem különösebb élvezet, cserébe vörös a bundája és nagyon menőnek érezheti magát :D
2021. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!